Ricky Martin i Paloma Mami o „Que Rico Fuera”: „To jest to, czego ludzie potrzebowaliśmy”


Opisują piosenkę jako „oświetloną”, „sabrosura (smaczną)” lub ulubioną piosenkę Martina, „Freaky Ricky”.

W czwartek (8 czerwca) Ricky Martin wrzucił swój nowy letni hit „Que Rico Fuera”, w którym pojawił się chilijsko-amerykańską nowicjuszką Paloma Mami.

„Mam na jej punkcie obsesję od jakiegoś czasu” — powiedział Martin Billboardowi „Uwielbiam to, że jest bardzo selektywna we współpracy, a przy tej piosence wyrzuciłem swój strzał w powietrze i jej się to spodobało”.

„Myślę, że to mój menedżer powiedział mi, że ma już gotowy utwór”, wspomina Paloma (prawdziwe nazwisko: Paloma Rocío Castillo Astorga). „Usłyszałam to i zakochałam się w tym. To niesamowite być w tej chwytliwej piosence i właśnie tego potrzebowałam w mojej karierze.”

„Que Rico Fuera” – napisany wspólnie przez Palomę i Ricky’ego jest prowadzony przez producentów Wissem Larfaoui, Kevyn Mauricio Cruz i Juan Camilo Vargas – to rytmiczny karaibski bop z fuzjami miejskiego popu i zmysłowymi tekstami. Opisują piosenkę jako „oświetloną”, „ sabrosura ” ( smaczną ) lub ulubioną przez Martina „Freaky Ricky”.

„Moim zadaniem jest znaleźć magię w różnych kulturach i przełamywać bariery” – mówi portorykańska gwiazda. „Pod koniec dnia chwytam trochę rytmów, które mnie poruszają, przekształcam je w moje brzmienie i to jest dynamika, która zadziałała”.

Zarówno Ricky, jak i Paloma, którzy nagrali piosenkę osobno, ale spotkali się po raz pierwszy podczas kręcenia wideo w Kalifornii, twierdzą, że to jest właśnie to, czego ludzie teraz potrzebują.

„Jesteśmy w momencie, w którym przeszliśmy tak wiele, a ta piosenka porusza ludzi” – wyjaśnia Martin.

Ale ich współpraca wykracza poza profesjonalną.

„Mamy astrologiczny związek”, mówi. „Wszystko, co robię ze Skorpionem, okazuje się bardzo udane i nie miałem pojęcia, że to jej znak, dopóki nie skończyliśmy kręcić teledysku”.

Paloma, która mówi, że po prostu kocha Koziorożce, od razu wiedziała, że ​​między nimi jest „magiczna chemia”.

Sprawdź także  Miesiąc Dziedzictwa Hiszpańskiego 2020: Znani sportowcy, którzy rozpoczęli karierę muzyczną

„Jest młoda i wie, czego chce, a czego nie. Uwielbiam to, że jest takie połączenie. Możesz to rozpoznać po jej muzyce i przekazie w tej piosence” – zauważa Martin.

„Que Rico Fuera” znajdzie się na nadchodzącym albumie Martina  Play, który ma się ukazać jeszcze w tym roku.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź