nyno vargas

Raper Nyno Vargas aresztowany za napaść w Walencji


Były uczestnik „Supervivientes 2020” musiał zeznawać przed Policją Narodową Hiszpanii


Nyno Vargas, znany z bycia uczestnikiem Supervivientes / Survivors 2020 i wydawania piosenek takich jak Ve y dile , został aresztowany przez policję po tym, jak wystąpił w brutalnej scenie w sklepie Canyada w Paterna. Najwyraźniej raper zaatakował młodego mężczyznę, dopóki ten nie stracił przytomności z powodu urazu głowy.

Młody człowiek został oskarżony o przestępstwo uszkodzenia ciała, a po oświadczeniu w poniedziałek przed policją krajową został zwolniony, dopóki nie zostanie wezwany do zeznań w sądzie, jak zapewnia gazeta Las Provincias.

Atak miał miejsce w niedzielę 23 maja około godziny ósmej trzydzieści wieczór. W kebapie na Plaza Puerta del Sol w Canyada młody mężczyzna obraził Nyno Vargasa, nazywając go „skurwysynem”. Gdy wyszedł z lokalu, raper uderzył go w twarz.

Po uderzeniu 26-latek upadł na ziemię i stracił przytomność. Kilka minut później karetka zabrała go do szpitala La Fe w Walencji. Jak podały wspomniane media, młody człowiek miał złamanie kości nosowej i krwotok podpajęczynówkowy. Ten ostatni spowodowałby uraz głowy.

Zaatakowany mężczyzna opuścił szpital 24 godziny po tym zdarzeniu, gdy został wypisany 25 maja. Ale dopiero w poniedziałek 31 maja Nyno został aresztowany przez policję za rzekome przestępstwo.

W tej chwili Nyno jest wolny po tym, jak opowiedział policji swoją wersję wydarzeń. Młody raper czeka, aż sędzia przyjmie jego zeznanie. Na nowe szczegóły dotyczące tych wydarzeń będziemy musieli poczekać.

O Nyno Vargas

Nyno Vargas jest na scenie od ponad dekady. Walencjanin łączy rap, flamenco i reggaeton w piosenkach takich jak Hola Nena, Soy yo czy No te enamores. Niektóre z jego filmów mają miliony wyświetleń w YouTube.

Młody człowiek w ostatnich latach współpracował z takimi artystami jak Mala Rodríguez, Lérica czy Maikel Delacalle. Ponadto jego sława zyskała na sile przez występ w Survivors 2020.

Udostępnij
Sprawdź także  Premio Lo Nuestro 2020: zdjęcia z czerwonego dywanu i show

Zostaw odpowiedź