Rafael Amaya

Rafael Amaya wraca do Telemundo!


Meksykański aktor podpisał z firmą kontrakt na wiele projektów


Rafael Amaya wraca do Telemundo. Sieć ogłosiła w piątek w komunikacie prasowym, że meksykański aktor „podpisał kontrakt na wiele projektów” z Telemundo Global Studios, krajową i międzynarodową jednostką produkcyjną amerykańskiej firmy.

Ta umowa pozwoli niezapomnianemu bohaterowi udanej superserii El señor de los cielos dalej prowadzić różne oryginalne produkcje firmy.

„To zaszczyt móc po raz kolejny pracować z Rafaelem Amayą, jednym z najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych latynoskich aktorów w branży rozrywkowej” – powiedziała Karen Barroeta, wiceprezes wykonawczy ds. produkcji i rozwoju Telemundo Global Studios. „Ta umowa potwierdza zaangażowanie sieci w pracę z najlepszymi talentami w tym medium oraz w dalsze tworzenie oryginalnych i innowacyjnych treści dla latynoskiej publiczności na wszystkich platformach”.Chociaż sieć nie potwierdziła, jaki będzie pierwszy projekt, w którym Amaya zagra po podpisaniu umowy, aktor kilka miesięcy temu zasugerował, że istnieje możliwość odtworzenia postaci Aurelio Casillasa w ósmym sezonie El señor de los cielos.

„Jesteśmy w tym, przygotowujemy się do dobrego ósmego sezonu, prowadzimy negocjacje i zobaczymy, co się stanie” – skomentował następnie ku zaskoczeniu swoich fanów na żywo na Instagramie.

Czy to możliwe, że niedługo będziemy mieli ósmy sezon El señor de los cielos?

Na razie Telemundo poinformowało, że pierwszy projekt Amayi z siecią po nowej umowie ma być wyemitowany w tym roku. Na poznanie szczegółów będziemy musieli poczekać.

Udostępnij
Sprawdź także  Aktorzy telenoweli „Rosa salvaje”, którzy już nie żyją

Zostaw odpowiedź