Prezentują pierwsze promo „La Desalmada” z Livią Brito, nową telenowelą od Televisa i Univision


Właśnie ukazała się pierwsza zapowiedź nowego melodramatu


 Nowa telenowela producenta José Alberto Castro niedługo będzie miała premierę w Meksyku i wypuszczono pierwszą promocję melodramatu.

Historia „La Desalmada” rozgrywa się w kontekście wiejskim, z lokacjami w Malinalco w stanie Meksyk i Zempoala w Hidalgo. 60 procent scen będzie kręconych w plenerze.

Brito podzieli się ekranem z José Ronem, aktorem telenowel, takich jak „Rubí – 2020”, „Te Doy La Vida / Z miłości do dziecka” i „Ringo”.

Oprócz wiodącej pary, częścią obsady, która jest już potwierdzona jest: Marlene FavelaMarjorie de SousaSergio BasañezCecilia GallianoRaúl AraizaKimberly Dos RamosLaura CarmineAlberto EstrellaVeronica Jaspeado, Julio Vallado, Eduardo SantamarinaFrancisco GattornoGonzalo García VivancoAna MartínAzela Robinson, Gaby Mellado, Fiona Muñoz, Carlos Gatica, Macarena Miguel i Ale García.

Livia Brito zagra Fernandę Linares, kobietę, która pragnie tylko pomścić swojego męża, zamordowanego w noc poślubną, gdzie oprócz tego niefortunnego zdarzenia zostaje zgwałcona. Ze swojej strony José Ron zagra Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia i od razu nawiązuje kontakt z Fernandą.

Univision wyemituje telenowelę w Stanach Zjednoczonych w terminie, który nie został jeszcze określony. Ponizej wspomniane promo.


Udostępnij
Sprawdź także  Ximena Sariñana i Cantú sprzedają ubrania, aby wspierać ludzi bez pracy

Zostaw odpowiedź