Premios Juventud nagrodzi Daddy Yankee i więcej szczegółów z wielkiej gali!


Karol G i Bad Bunny są także nominowani obok wielkich gwiazd gatunku urban w języku hiszpańskim


Praktycznie wszystko jest gotowe na wielką galę Premios Juventud 2021, która odbędzie się w czwartek 22 lipca i będzie transmitowana na Univisión.

Fani są szczęśliwi, bo tej nocy zgromadzą się tam między innymi takie gwiazdy jak Chesca, Guaynaa, J Balvin, Karol G, Sebastián Yatra, Natti Natasha.

Premios Juventud doceni Daddy Yankee

Wśród wielkich niespodzianek wieczoru będzie docenienie pracy portorykańskiego piosenkarza Daddy Yankee, który odbierze prestiżową nagrodę „Agente de Cambio” za swoją długą walkę z głodem dzieci, głównie w Ameryce Łacińskiej.

Organizacja Premios Juventud chciała docenić twórczość artysty, który zazwyczaj robi tego typu rzeczy w ciszy i z dala od paparazzi.

W tym sensie Ignacio Meyer, starszy wiceprezes ds. muzyki, literatury faktu i rozwoju w Univision powiedział, że w Premios Juventud  „nagrodzimy Daddy Yankee za jego ogromny wkład w muzykę latynoską jako światową ikonę”.Podkreślił też, że wzorowa humanitarna rola, jaką odgrywa piosenkarz „promuje zmiany w naszej społeczności i na świecie”.

Należy zauważyć, że Daddy Yankee założył Daddy’s House na Dominikanie, podmiot, który na co dzień zajmuje się dożywianiem dzieci.

Brał również udział w kilku kampaniach z Feeding America, Habitat for Humanity, Casa Protegida Julia i Czerwonym Krzyżem.

Gdzie i kiedy odbędzie się wielka gala Premios Juventud 2021?

Premios Juventud 2021 odbędzie się 22 lipca 2021 roku w Watsco Center na Uniwersytecie Miami w Stanach Zjednoczonych.

Alejandra Espinoza będzie jednym z głównych gospodarzy wydarzenia, które będzie transmitowane na Univision dla wszystkich fanów.Wiadomo również, że Gabriel Coronel i Roberto Hernández będą gospodarzami przedkoncertowego PJ Takeover.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *