El Cartel de los Sapos: el origen

Poznaj obsadę „El Cartel de los Sapos: el origen”, nowego serialu Caracol Televisión


Nieopowiedziana historia kartelu Cali została wykonana w jakości 4k z optyką filmową


Po ogromnym sukcesie „El cartel de los sapos 1” i „El cartel de los sapos 2” pojawia się „”.

Ta super oparta na prawdziwych wydarzeniach sprawi, że wszyscy będą skupieni od samego początku.

Wyprodukowana przez Asiera Aguilara i wyreżyserowana przez Jaime Rayo, Camilo Villamizar, Carlos Mario Urrea i Unai Amuchastegui dla Televisión, ma dwie obsady.

W tym sensie w El cartel de los sapos: el origen ma na celu reprezentowanie dwóch historycznych okresów braci Villegas, przywódców budzącego postrach kartelu Cali.W młodości będą reprezentować ich świetni aktorzy Juan Pablo Urrego i Sebastián Osorio.

Podobnie w wieku dorosłym zagrają w nich aktorzy Gustavo Angarita Jr. i Carlos Manuel Vesga.

Ścieżka dźwiękowa prezentuje dobre motywy salsy typowe dla czasów, w których prawdziwa historia rozgrywała się w Valle del Cauca.

Poznaj obsadę „

Juan Pablo Urrego

Kolumbijski , który już wyróżniał się jako Hernan Darío w serialu Sin senos si hay paraíso, teraz wkracza na nowy etap, by w młodości zagrać jednego z braci Villegas.

Sebastian Osorio

Przystojny kolumbijski i model wywołał sensację rolą Luisa Andrésa Colmenaresa w serialu Historia de un crimen: Colmenare – Kroniki kryminalne: Colmenares”, teraz przygotowuje się do bycia jednym z przywódców przerażającego kartelu Cali w czasach młodości.

Gustavo Angarita Jr.

Znany kolumbijski aktor filmowy, i , który niedawno zachwycił rolą Alberto Villamizara w „Escobar: El Patron del Mal”, teraz powraca, by stać się jednym z braci Villegas, przywódcę budzącego postrach kartelu Cali w wieku dorosłym. w najbardziej ekscytujących i pełnych akcji chwile ich życia.

Sprawdź także  Alejandro Speitzer przechodzi wielką transformację w swojej nowej serii

Carlos Manuel Vesga

Wielki kolumbijski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, uznany za udział w „Escobar: el patron del mal”, gdzie zagrał Carlosa Mauro Hoyosa, teraz wciela się w superważną rolę, dając życie innemu z najniebezpieczniejszych braci w całym kraju i świecie.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź