„Paraíso” nagrywa swój sezon 2: Obsada i premiera serialu Movistar +


Fantastyczna ogłosiła swoje odnowienie na drugi już dzień po premierze. Oto czego możesz oczekiwać po nowych odcinkach


, oryginalna + wyprodukowana we współpracy z The Mediapro Studio nie zakończy się w pierwszym sezonie. Twórcy i bohaterowie zaprezentowali serię na festiwalu w Maladze i potwierdzili, że nowe rozdziały nagrywają jeszcze przed pojawieniem się serialu na platformie. Najmłodsi bohaterowie odpowiadali za ogłoszenie tego na portalach społecznościowych:


Fernando González Molina ( Palmeras en la Nieve ) , reżyser i twórca  , zapowiedział, że zdjęcia do drugiego sezonu serialu rozpoczęły się 17 maja i potrwają do końca sierpnia, więc premiera nie nastąpi wcześniej niż w 2022 roku.

Fernando González Molina będzie nadal kierował reżyserią, a także jako twórca serialu, wraz z Ruth García (El incidente, Los protegidos, El internado) i David Oliva (El incidente, Los protegidos).

Jeśli chodzi o obsadę, w drugim sezonie ponownie wystąpią Macarena GarcíaIñaki ArdanazGorka Otxoa i młodzi artyści: Pau GimenoCristian LópezLeon Martínez, Héctor GozalboMaría Romanillos i Patricia Iserte.

To jest 'Paraíso’

Kiedy wszyscy pamiętają słynną sprawę dziewczyn z Alcàsser , Sandra, Eva i Malena znikają w lewantyńskim miasteczku w 1992 roku. Wydaje się, że policja nie patrzy we właściwym kierunku, więc Javi, młodszy brat Sandry, postanawia podjąć działanie i rozpoczyna śledztwo z Quino i Álvaro, najlepszymi przyjaciółmi, oraz Zetą, klasowym tyranem. Razem odkrywają, że ci, którzy mają jego siostrę, nie są z tego świata. Ich życie się zmienia, wkraczając w równoległą rzeczywistość z nieoczekiwanymi zwrotami akcji, już od pierwszego rozdziału.

Mario (Iñaki Ardanaz), ojciec Sandry i Javiego, oraz jego przyjaciel Costa (Macarena García), niestrudzony strażnik cywilny, prowadzą własne śledztwo. To bardzo osobista seria dla Fernando Gonzáleza Moliny, twórcy, producenta wykonawczego i reżysera siedmiu odcinków, po powrocie do telewizji po filmach Palmeras en la Nieve i trylogii Baztána .

Udostępnij
Sprawdź także  „La Casa de Papel” zapowiada sezon 5 pokazujący „Profesora” w poważnych tarapatach

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź