Paola Núñez będzie częścią „Resident Evil” od Netflix


Platforma ujawniła początkową obsadę serialu


Netflix ujawnił część obsady, która tchnie życie w nową adaptację serialu „Resident Evil”, w której występuje Meksykanka Paola Núñez (Amor en custodia / Zakazana namiętność), i która podzieli się ekranem z Lance’em Reddickiem, Ellą Balinską, Tamarą Inteligentna, Siena Audong i Adelina Rudolph.

Jak dotąd Netflix ujawnił początkową obsadę, wskazując jedynie, że Lance Reddick zagra Alberta Weskera, jako część wszechświata – jeszcze do ustalenia, czy będzie częścią kanonu – tej serii opartej na udanej serii gier wideo Capcom, a której od lat sztandarem i ikoną filmowej sagi jest aktorka Milla Jovovich.

Showrunnerem, producentem wykonawczym i scenarzystą serialu, oprócz Mary Leah Sutton, będzie Andrew Dabb (Supernatural), Robert Kulzer i Oliver Berben z Constantin Film. Będą w produkcji wykonawczej towarzyszyć Martinowi Moszkowiczowi, dyrektorowi generalnemu Constantin Film, który będzie odpowiedzialny za reżyserię.

Netflix ogłosił, że ta nowa adaptacja będzie składać się z ośmiu początkowych rozdziałów trwających godzinę, których głównym wątkiem jest to, że trzy dekady po odkryciu wirusa T, epidemia ujawnia mroczne sekrety Umbrella Corporation.

Jak dotąd meksykańska aktorka Paola Núñez, która zyskała dużą popularność w telewizji dzięki postaci „Babie” w melodramacie „Amor en custodia / Zakazana namiętność”, nie podzieliła się szczegółami na temat tego projektu na swoich portalach społecznościowych poza wspólnym zdjęciem.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *