Nowa wersja 'Los ricos también lloran’: ona jest wielką faworytką do bycia protagonistką


Angelique Boyer jest pozycjonowana jako jedna z wielkich faworytek do bycia bohaterką nowej wersji Los ricos también lloran / Bogaci też płaczą


Telenowela z Veronicą Castro i Rogelio Guerra z 1979 roku powróci na ekrany w nowej wersji.

Od premiery pierwszego rozdziału Los ricos también lloran pozycjonuje się jako jedna z najbardziej udanych meksykańskich telenowel w historii. 

W tym sensie niedawno potwierdzono, że Televisa pracuje nad remake’iem tej produkcji, a kierować nim ma Carlos Bardasano. 

Dopiero w maju ubiegłego roku rozpoczął się proces przedprodukcyjny, dlatego imię bohaterki wciąż nie jest znane. W obliczu takiego scenariusza fani telenoweli ujawnili, kto byłby idealnym kandydatem do zagrania tej samej postaci, co Verónica Castro. 

Irina Baeva, Renata Notni, Carmen Villalobos i Fernanda Castillo to tylko niektóre z nazwisk, które uporczywie brzmią w sieciach społecznościowych.Jednak Angelique Boyer odsunęła je na bok i w ankiecie przeprowadzonej przez wyspecjalizowane konto Infonovelas pozycjonowała się jako ulubienica publiczności. 

Warto wspomnieć, że obecnie aktorka nagrywa telenowelę Vencer el Pasado od Rosy Ocampo, w której występuje jako jedna z czterech bohaterek. Premiera odbędzie się w Las Estrellas w lipcu i szacuje się, że nagrania zakończą się kilka tygodni później. Biorąc to pod uwagę, czasy mogły zbiegać się z jej udziałem w nowej wersji Los ricos también lloran

Chociaż dalsze szczegóły tego remake’u nie są znane, zdjęcia mają rozpocząć się w połowie października. 

Należy zauważyć, że to odzwierciedla jedynie życzenia społeczeństwa, a nie intencje osób odpowiedzialnych za projekt.

Sukces Los ricos también lloran

Od premiery około 42 lat temu dramat został sprzedany do ponad 150 krajów i został zdubbingowany w ponad 25 językach, w tym angielskim, francuskim, rosyjskim, polskim, koreańskim i mandaryńskim.

Udostępnij
Sprawdź także  Ten aktor podbije serce Kate del Castillo w trzecim sezonie "Królowej Południa / La reina del sur 3"

Zostaw odpowiedź