lara alvarez

Muzyczny debiut Lary Alvarez ma już datę premiery


Juntos somos más, piosenka Mediaset na Euro 2020, premiera 3 czerwca


Reprezentacja Hiszpanii nie będzie sama, ponieważ podczas całego turnieju będzie jej towarzyszyła ścieżka dźwiękowa, którą Mediaset stworzył na to wydarzenie i która będzie stanowić muzyczny debiut Lary Álvarez. Oficjalnie weszliśmy w miesiąc obchodów Euro 2020. Już za 11 dni w różnych miejscach Europy rozpoczną się rozgrywki piłkarskie drużyn narodowych w Europie.

Zanim jednak usłyszymy pierwszy gwizdek, już 3 czerwca będziemy mogli cieszyć się oficjalną piosenką tej firmy podczas jej transmisji. Oprócz popularnej prezenterki telewizyjnej to Beatriz Luengo i Yotuel współpracują przy utworze Juntos somos más.

Główne twarze telewizyjne Mediasetu były już odpowiedzialne za jego promocję za pomocą małych zwiastunów, w których mogliśmy posłuchać niektórych fragmentów utworu. Już za kilka dni będziemy mogli wysłuchać go w całości i zanurzyć się w duchu „czerwieni”.

„Gotowy do wibrowania z Eurocup, wiedząc, że #juntossomosmas ¿Y TÚ? #Queesloquequierestu 🥳🇪🇸🤩” – napisała Lara Álvarez na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, cytując swoich dwóch współpracowników. Zarówno Beatriz Luengo, jak i Yotuel opublikowali tę samą wiadomość na swoich profilach: „Jeśli coś jest jasne, to #Juntossomosmas @laruka @yotuel, a ty? #Queesloquequierestu 🥳🤩 #eurocopa #juntossomosmas”.


Udostępnij
Sprawdź także  J Balvin i Chiky Bombon łączą siły w nowym teledysku do piosenki „Perra”

Zostaw odpowiedź