Mario Cimarro ponownie zostaje „Juan’em Reyes” i podnieca fanów „Pasión de gavilanes”


Drugi „  /  wkrótce trafi na ekrany , a wielu fanów spodziewa się udziału wszystkich oryginalnych ów telenoweli. Wśród nich wyróżnia się , który zagrał Juana Reyesa, jedną z ulubionych postaci


Wielu fanów ma nadzieję, że wkrótce potwierdzi swój udział w sequelu telenoweli, która dała mu międzynarodową sławę, jednak jak dotąd nie było o tym żadnego oświadczenia.

W niedawnej publikacji aktor poruszył wszystkich swoich fanów , ożywiając postać Juana Reyesa interpretacją, która dawała nadzieję na ponowne zobaczenie twarzy Cimarro w fabule w „Hacienda Elizondo”.

W filmie, który stał się trendem w sieciach społecznościowych, aktor działał jako postać i wielu widziało to jako pierwszą wskazówkę, że będzie w nowej odsłonie.Chociaż wielu jest podekscytowanych, ponieważ większość pierwotnych bohaterów była chętna do udziału w nowym sezonie, prawda jest taka, że ​​do tej pory istnieje kilka przeszkód, które mogą powstrzymać udział Cimarro.

Aktor boryka się obecnie z pewnymi problemami rodzinnymi, więc publiczność będzie musiała poczekać na ostateczne ogłoszenie obsady.

Mario Cimarro koncentruje się na swojej rodzinie

Wiadomo było kilka dni temu, że matka Mario Cimarro jest w złym stanie zdrowia, o czym poinformował sam aktor poprzez program na YouTube, w którym ogłosił, że jego matka cierpi na chorobę Alzheimera.

Mario jest jednym z aktorów, którzy zazwyczaj zachowują prywatność swojego życia osobistego, nie prezentując swoich problemów w sieciach społecznościowych ani udzielając na ten temat wywiadów.

Tym razem jednak postanowił przerwać milczenie i opowiedzieć o chorobie, która od jakiegoś czasu atakuje jego matkę.

Sprawdź także  Vencer la ausencia: poznaj obsadę czwartej części udanej serii Vencer


Po tym, jak u pani Marii zdiagnozowano Alzheimera, życie Mario i jego rodziny całkowicie się zmieniło.

Musieli uczyć się, jak od teraz postępować z matką, głównie stworzyć zmiany, aby się nią opiekować.

Mario Cimarro nie jest jedynym aktorem, którego może zabraknąć w „

Chociaż fani są podekscytowani widokiem oryginalnej obsady w produkcji, nie wszystko może być zgodne z życzeniem, ponieważ , grający „Franco Reyesa”, nie jest zainteresowany powrotem do telenoweli.

Brown wyjaśnił, że przez całą swoją karierę pełnił coraz poważniejsze role w branży i chociaż docenia uznanie, jakie przyniosła mu rola „Franco”, woli zachować to jako dobre wspomnienie.

W tym sensie nie pociąga go pomysł powrotu do produkcji.

To rozczarowało wielu fanów, ale mają nadzieję, że historia przybierze inny obrót, który ożywi emocje oryginalnej telenoweli.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź