Manu Rios: 7 faktów o aktorze wcielającym się w Patricka Blanco w 'Elite'!


Bardzo możliwe, że widzieliście go już wcześniej w telewizji, ale nie pamiętacie


Drzwi Las Encinas zostały ponownie otwarte na czwarty sezon Elite. W słynnym serialu Netflixa rozpoczyna się nowy rok szkolny, a wraz z nim nowe wątki, egzaminy i to, co nas najbardziej interesuje: romanse.

W nowym sezonie, po odejściu dużej części obsady, spotykamy grupę nowych uczniów, którzy dołączają do szkoły i którzy wywracają do góry nogami życie znanych nam już postaci.Manu Ríos, Martina Cariddi, Carla Díaz i Pol Granch dołączają do klas Las Encinas ze swoimi postaciami.

Chociaż ta czwórka aktorów i aktorek ma wiele do powiedzenia, niektórzy już pokazali co nieco.1. Manu Ríos to Patrick Blanco Commerford

Manu Ríos gra Patricka Blanco Commeforda w EliteMłody człowiek wywróci w serialu związek Andera i Omara do góry nogami. Hedonista, kapryśny i opiekuńczy, jest jednym z trójki rodzeństwa Blanco, którzy przychodzą do szkoły wraz z ojcem, nowym dyrektorem ośrodka.

Jego postać zawsze robi, co chce, chociaż sprawia, że ​​wszyscy wierzą, że przestrzega zasad. Przyzwyczaił się, że ma wszystko, co chce… aż do teraz.2. Data i miejsce urodzenia

Po pierwsze: skąd pochodzi Manu Ríos i kiedy się urodził? Aktor urodził się w grudniu 1998 roku w Ciudad Real. Więc ma 22 lata. O pięć więcej niż jego postać, Patrick.

Ze swoją chłopięcą twarzą i małą brodą doskonale potrafi wcielić się w ucznia liceum.

3. Manu jest piosenkarzem

Manu Ríos zaczął być znany bardzo wcześnie. Młody człowiek ma kanał na YouTube z ponad milionem obserwujących, gdzie śpiewa. W rzeczywistości widzieliśmy, jak wykonywał piosenki takie jak Not Steady Paloma Mami czy Riptide Vance Joy. Niektóre z jego teledysków mają ponad 10 milionów wyświetleń.Ponadto w zeszłym roku planował wydać EP-kę, ale ze względu na podpisanie kontraktu z Elite postanowił to opóźnić, jak powiedział w wywiadzie dla LOS40 : „Tuż zanim dowiedziałem się, że będę częścią projektu, byłem bardzo skupiony na tworzeniu mojej muzyki. Przygotowywałam EP”

4. Ma telewizyjną przeszłość

Chociaż wiele osób tego nie pamięta, Manu ma telewizyjną przeszłość. Na długo przed dołączeniem do Elite, gdy był jeszcze dzieckiem, brał udział w dwóch talent show w hiszpańskiej telewizji.

Młody człowiek z La Manchy śpiewał w Tú si que vales. Jego głos zaszedł bardzo daleko. Był także w programie TVE o nazwie Cántame una canción, gdzie wykonał jedne z najsłynniejszych hiszpańskich piosenek w historii.Ponadto występował także w serialach takich jak El Chiringuito de Pepe , gdzie grał Mauri przez 6 odcinków.


5. Pełnoprawny influencer

Odkąd był bardzo młody, Manu był połączony z sieciami społecznościowymi. Na długo przed ogłoszeniem swojej obecności w Elite młody człowiek miał już miliony obserwujących na Instagramie.

Dzięki temu Manu współpracowało z takimi markami jak Pull & Bear czy Dior, stając się ambasadorem obu.

6. Model na wybiegu

Ponadto, jak widzieliśmy na jego portalach społecznościowych, Manu pasjonuje się modą. Młody człowiek wie, jak się ubrać na każdą okazję. Być może ma z tym coś wspólnego fakt, że pracował jako model, paradując po wybiegach w Madrycie, Barcelonie, Mediolanie, Pekinie czy Los Angeles.

Daj spokój, Manu to manualny mocatriz: model, piosenkarz i aktor.

7. Czy Manu Ríos jest w zwiazku?

Wielu fanów Elite zastanawia się, czy nowi członkowie obsady ich ulubionej serii mają swoje sympatie, ale w tym przypadku nie możemy odpowiedzieć na to pytanie. W swoich sieciach społecznościowych nie ma sparowanej osoby. Ale to oczywiście nic nie znaczy.

W tej chwili, wszystko co wiemy o jego życiu osobistym to to, że zaprzyjaźnił się z całą obsadą Elite, która od początku go przyjaźnie powitała.

Udostępnij

2 komentarze

 1. Uwaga, cytuję: „Wielu fanów Elite zastanawia się, czy nowe transfery ich ulubionej serii umawiają się z kimś, ale w tym przypadku nie możemy odpowiedzieć na to pytanie. W swoich sieciach społecznościowych nie ma sparowanego sygnału. Ale to oczywiście nic nie znaczy.

  W tej chwili, o jego życiu osobistym, wiemy, że zaprzyjaźnił się z całą obsadą Elite, która powitała go od pierwszej chwili”.

  PO JAKIEMU TO K…A JEST? ANALFABETÓW TAM ZATRUDNIACIE? PRZECIEŻ TAK SFORMUŁOWANYCH MYŚLI CZYTAĆ SIĘ NIE DA I NIE WIADOMO NAWT, CO AUTOR MIAŁ NA MYŚLI…

  1. Author

   skorygowałam bład

   po pierwsze nikogo nie zatrudniamy, piszę sama jedna i na ile mogę, a polonistką nie jestem. Robię to z pasji. No i w wolnej chwili

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *