Manhãs de Setembro: emocjonalny brazylijski serial o walce transpłciowej kobiety o wolność


Ze słynnym piosenkarzem i autorem tekstów będzie dostępny w ponad 240 krajach i terytoriach


Jeśli chodzi o historie, które naprawdę przykuwają uwagę, stanie się ulubieńcem wielu, kiedy poznają Cassandrę, postać graną przez , transpłciową kobietę, która po opuszczeniu rodzinnego miasta przejmie stery swojego życia, aby być kobietą wolną i niezależną.

Dzięki wspaniałemu scenariuszowi stworzonemu przez Josefinę Trottę, Alice Marcone i Marcelo Montenegro, składa się z pięciu 30-minutowych odcinków, w których każdy pozna podróż tej wspaniałej kobiety.Ale nie będzie sama, ponieważ będzie miała sympatię, Ivaldo, granego przez Thomása Aquino, który pracuje jako posłaniec w centrum São Paulo.

Jednak przeszłość spróbuje zmienić wszystko, gdy jego była Leide, grana przez Karine Teles, przekaże mu wiadomość, że ma syna, małego Gersinho.

Należy zauważyć, że wspaniałą obsadę dopełnią wielkie postacie Paulo Miklosa, Isy Ordoñeza, Clodda Diasa i Gero Camilo oraz gościnnej gwiazdy śpiewaczki Linna da Quebrady.


Gdzie i kiedy odbędzie się premiera Manhãs de Setembro?

wyprodukowany został przez Andreę Baratę Ribeiro w towarzystwie Bela Berlincka, z O2 Filmes i wyreżyserowany przez Luisa Pinheiro i Dainarę Toffoli, jest oryginalnym pomysłem na historię Miguela de Almeidy.

Wszyscy fani będą mogli cieszyć się tą wspaniałą historią na całym świecie od 25 czerwca 2021 r. za pośrednictwem .

Zdecydowanie cudowna historia, która poruszy wszystkich fanów wielkich brazylijskich produkcji i stanie się punktem odniesienia dla innych super produkcji.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź