rafael amaya

Malverde: el santo patrón: oznacza powrót Rafaela Amayi do telewizji. Co za sukces!


Rafael Amaya powraca do aktorstwa ze specjalnym udziałem w serialu Malverde: el santo patrón od Telemundo


Po kilku latach spędzonych z dala od telewizji i opinii publicznej Meksykanin wznowił karierę aktorską. 

Porzucając swoje lęki i nałogi w przeszłości, artysta podpisał kontrakt z siecią na wiele projektów. Niedawno Rafael Amaya ujawnił programowi Hoy día, że ​​dołącza do obsady Malverde: el santo patrón 

„Byłem zagubiony, odizolowany od świata, byłem zły na wszystkich, ale to nie byłem ja. Zanim przebaczyłem innym, wybaczyłem sobie, ponieważ sumienie, które wtedy miałem, wydawało mi się właściwe. Czuję się bardzo szczęśliwy i bardzo wdzięczny Telemundo za tę możliwość” – powiedział. 

Artysta wyjaśnił jednak, że jego udział w pierwszej serii Telemundo będzie bardzo krótki. Jeśli chodzi o jego postać w serii, Meksykanin ogłosił, że będzie nazywał się „Teo” i będzie bandytą. 

„Jestem trochę zdenerwowany, ponieważ wciąż nie znam tematu, nie jestem jeszcze zagłębiony w historię” – przyznał. Przypomnijmy, że w Malverde: el santo patrón od Telemundo, Pedro Fernández znajduje się w towarzystwie obsady czołowych postaci. 

Historia opowie o życiu meksykańskiego bandyty Jesúsa Malverde, który według legendy udał się do dżungli, aby napaść na właścicieli ziemskich i najbogatsze rodziny w regionie, aby pomóc najsłabszym. Jego popularność wzrosła tak bardzo, że zaniepokoił władze, które zaoferowały dużą nagrodę za jego schwytanie.  

Dziś nie wiadomo, jak i gdzie naprawdę umarł Jezus Malverde, ponieważ istnieje wiele teorii, które krążą wokół tego faktu. 

Udostępnij
Sprawdź także  Telenowela, która oznaczałaby powrót Fernando Colungi

Zostaw odpowiedź