malu

Malú powraca do muzyki z “Secreto a voces”


Piosenkarka zaprezentowała pierwszą piosenkę z trzynastego albumu 


Malú powraca do muzyki z „Secreto a Voces”, świeżą i emocjonującą piosenką, która toruje drogę do tego, co wkrótce stanie się jej trzynastym albumem, mówi Sony Music w oświadczeniu, które przypomina, że ​​sama artystka ustaliła datę i godzinę wydanie singla, wzbudzając ogromne oczekiwania wśród legionu fanów.

Teraz nadchodzi czas, by rozkoszować się kompozycją tak przytłaczającą, jak ona sama, i ze spektakularnym głosem interpretatorki. Malú z 2021 r. jest tak promienna, jak widnieje na okładce, a tym samym rozpoczyna nowy projekt płytowy, który będzie jedną z muzycznych nowości roku.

Malú to jeden z niekwestionowanych kobiecych głosów hiszpańskiego popu. Jej udane albumy i trasy sprawiły, że jej kariera stała się jedną z najbardziej uznanych i szanowanych w Hiszpanii . Posiada liczne nagrody i wyróżnienia: ponad dwa miliony sprzedanych egzemplarzy, dwadzieścia dwie platynowe płyty, dwie nominacje do Latin Grammy, pięć nagród 40 Principales, nagrodę Ondas dla najlepszego artysty roku, 15 nagród Dial — co czyni ją artystą hiszpańskim z największą liczbą nagród – i Medalem Andaluzji.

Malú wyróżnia się jednym z najlepszych głosów na hiszpańskiej scenie, a także szczególnie silną i bezpośrednią więzią z widzami, z jaką zwiedzała główne sceny od samego początku, a kasy biletowe świeciły pustkami. W 2013 roku swoim „Tour Sí” pobiła rekordy, stając się jedyną hiszpańską artystką, która czterokrotnie wypełniła WiZink Center podczas tej samej trasy.

Była to trasa z największą liczbą widzów, z ponad 450 tysiącami osób w 2014 roku i około 600 tysiącami dodanymi do wszystkich pokazów. W listopadzie 2015 roku Malú zaprezentował swój album „Caos”, jeden z najbardziej pozytywnych, energetycznych i o żywym smaku albumów, który od czasu przedsprzedaży osiągał pierwsze miejsca pod względem albumów i singli.

Po swoim ostatnim albumie „Oxígeno”, którym po raz kolejny bezdyskusyjnie podbił listy sprzedaży , Malú pracuje nad swoim kolejnym projektem. Długo wyczekiwane nowe dzieło, o którym już niedługo będziemy mieli wieści, a który nadal będzie podbijał i ekscytował swoją publiczność także mocnym i długo wyczekiwanym show na żywo.

Sprawdź także  Disney + zaprezentuje swój pierwszy hiszpański serial z Paco Leónem i Leonor Watling

Udostępnij

Zostaw odpowiedź