Maite Perroni będzie bronić honoru


i wystąpiła w fali plotek, gdzie oskarżają ją o rolę tej trzeciej w rywalizacji między Andrésem Tovarem a Claudią Martín


trwają, a nie będzie siedziała bezczynnie przy komentarzach i kojarzenia jej z trójkątem, który doprowadził do rozdzielenia producenta Andrésa Tovara i aktorki Claudii Martín.

Prawnik , Guillermo Pous, potwierdził, że podejmą działania w tej sytuacji, aby oczyścić wizerunek młodej artystki.

„Podejmowane będą działania przeciwko pani Claudii Martín, panu Cristianowi Danielowi Stambukowi i osobie odpowiedzialnej za publikację” – relacjonował Pous podczas wywiadu dla TVyNovelas.

Wynika to z „różnych oświadczeń, które składali bezpośrednio o osobie Maite, argumentując ją i wskazując dosłownie jako »stronę trzecią w sporze«, jakoby spowodowała problem w małżeństwie pana Tovara ”.W tym sensie podkreślił, że to, co robią tamte osoby, „zniesławia ją i wyrządza poważną i nieodwracalną szkodę, zarówno osobistą, jak i zawodową, jej wizerunkowi, reputacji, prestiżowi, honorowi, życiu prywatnemu i prywatności. Nie tylko ze względu na to, co powiedzieli, ale dlatego, że jest to również pełne fałszu”.

Wreszcie zwrócił uwagę, że będą szukać sposobu, aby ludzie, którzy rozpoczęli plotki o „wycofali to, co powiedzieli, publicznie przeprosili, a na nałożeniu grzywny może się skończyć”.

Zdecydowanie jest to sprawa, która pociąga za sobą wiele sznurków i wydaje się, że będzie rosła, jeśli środki nie zostaną podjęte na czas, więc oczekuje się, że w każdej chwili jedna z zaangażowanych osób wyda oświadczenie w tej sprawie.

Udostępnij
Sprawdź także  Przedstawili zwiastun nowej wersji „Los ricos también lloran” z Sebastiánem Rullim i Claudią Martín

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź