’Madres. Amor y vida’ zapowiada sezon 4 z Nurią Roca, Álvaro Rico, Belén Écija i Jordi Coll


W nadchodzących tygodniach zaczną nagrywać nowe rozdziały serii Amazon


Nuria Roca, Álvaro Rico, Nuria Herrero, Belén Écija, Júlia Molins, Eric Masip i Jordi Coll to nowe twarze obsady czwartego sezonu serialu Mediaset España Madres. Amor y vida, którego zdjęcia rozpoczną się w nadchodzących tygodniach i które będą częścią zawartości Amazon Exclusive po podpisaniu umowy z Mediterráneo Mediaset España Group. Tym samym trzeci sezon, wciąż bez daty premiery, będzie można oglądać w najbliższych miesiącach wyłącznie w serwisie Amazon Prime Video, a czwarty sezon w 2022 roku, przed jego bezpłatną emisją na kanałach Mediaset Spain.

Osobiste historie i przypadki medyczne skontekstualizowane w nowym środowisku, z nowymi postaciami i nową perspektywą Hospital Los Arcos to jedne z ważnych zmian, które zajdą w trzecim sezonie na zawodowej i życiowej ścieżce dr Olivii Zavali (Aida Folch). To także linie fabularne czwartego sezonu, które utrzymają emocjonalny ton serii i wprowadzą liczne nowości w obsadzie i fabule.

Nowe twarze

Wraz z Aidą Folch (Olivia), która będzie pod władzą nowego lekarza i zanurzona w gronie przyszłych młodszych lekarzy, wejdzie w skład obsady czwartego sezonu Nuria Roca ( El Hormiguero ) dając życie Blance Robledo, sławnej chirurg, której charakter jest nieprzewidywalny i ekscentryczny; Nuria Herrero(Señoras del (h)AMPA) jako Berta, asystentka pielęgniarki; oraz grupa lekarzy rezydentów granych przez Álvaro Rico (Elite, Alba) jako Gabriel, Belén Écija (La Valla) jako Almu, Júlia  Molins (Seis hermanas) jako Sandra, Eric Masip (Alba) jako Mikel i Jordi Coll ( El inocente, Merli ) w postaci Luigiego.

Ponadto dr Zavala (Folch) znajdzie dodatkowy konflikt z powrotem Simóna (Alain Hernández), który powróci chętny do walki o wspólną opiekę nad córką.

Spotkanie „Belenes”

 Jedną z nowości czwartego sezonu Madres jest możliwość zobaczenia razem Belén Ruedy i jej córki Belén Écija. Młoda aktorka, owoc małżeństwa Ruedy z producentem Danielem Éciją, z sukcesem zadebiutowała w pierwszym sezonie La Valli , gdzie zagrała Danielę Covarrubias.

Sprawdź także  Podział w 'La casa de papel'?

Wyprodukowany przez Mediaset España wspólnie z Alea Media i dystrybuowany przez Mediterráneo Mediaset España Group, serial jest dziełem Aitora Gabilondo i Joana Barbero. Madres. Amor y vida będzie wkrótce dostępny na Amazon Prime Video w Hiszpanii.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź