Los Sentidos: Juana José Campanelli przybywa na Paramount+ . Kiedy?


Argentyński reżyser kręci nowy serial w Meksyku, aby można go było zobaczyć na platformie streamingowej


Juan José Campanella jest obecnie w Meksyku, produkując i kręcąc serial Los Sentidos, fantastyczny thriller z religijnym podtekstem, który do Paramount + trafi pod koniec roku.

Serial opowiada historię  dwóch księży pracujących dla watykańskiej Kongregacji Nauki Wiary, którzy muszą badać i potwierdzać, czy cuda ogłaszane w różnych częściach świata odpowiadają prawdzie, czy też są wytworem fantazji.

Ta produkcja będzie miała 8 odcinków, a w obsadzie  znajduje się Miguel Ángel Silvestre, którego widzieliśmy w Sky Rojo i zobaczymy w ostatnim sezonie La Casa de Papel, oraz urodzeni w Meksyku  Luis Gerardo Méndez i Irene Azuela .


Darío Turovelzky, dyrektor ViacomCBS i Telefe, ujawnił: „Juan José Campanella jest uznanym, utalentowanym reżyserem, twórcą, scenarzystą, filmowcem, a do tego znakomitą osobą, co znacznie ułatwia nam życie. To pierwszy projekt, z którym się zmierzyliśmy, pochodzi od firmy produkcyjnej 100 Bares, nad którą rozpoczęliśmy pracę przed pandemią ”.

Premiera tego thrillera na platformie streamingowej Paramount + nastąpi w ostatnich dniach listopada lub w grudniu tego roku. 

Udostępnij
Sprawdź także  „Jaguar”: data premiery, obsada i zwiastun serialu Netflix z Blancą Suárez

Zostaw odpowiedź