Los Días que No Estuve – zwiastun nowego filmu Martína Altomaro


Poruszający film łączy Altomaro z takimi talentami jak Irene Azuela i Ana Valeria Becerril


Zaprezentowano już pierwszy zwiastun Los Días que No Estuve (2021), meksykańskiego filmu z Martínem Altomaro, którego premiera w Ameryce Łacińskiej będzie miała miejsce 15 lipca.

Produkcja, która kręcona była w Puerto Vallarta, Oaxaca i Mexico City, opowiada historię prezentera telewizyjnego, który czuje się nieszczęśliwy na co dzień, więc postanawia sfingować swoją śmierć, aby uciec od tej rzeczywistości. 

Jednak jakiś czas później córka przypadkowo spotka go ponownie, zatem będzie musiał pogodzić się z konsekwencjami swoich działań i przekonać się, że ucieczka to najgorszy sposób na poradzenie sobie z problemami. Do obsady filmu dołączyły także inne meksykańskie talenty, takie jak Ana Valeria Becerril, José Sefami, Irene Azuela, Sofía Sisniega, Fernando Becerril, Mauricio Barrientos, Mauricio Isaac i Sara Casasnovas.

Film będzie miał premierę wyłącznie na blimtv 15 lipca i zapowiada się jako poruszający i zabawny melodramat, idealna opcja, by cieszyć się kinem wyprodukowanym w Meksyku z domu.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *