Lady Noriega będzie wielką nieobecną w 'Pasión de Gavilanes 2 / Gorzka zemsta' Co się stało z Pepitą Ronderos?


Lady Noriega zdradziła, co stanie się z jej postacią w drugim sezonie Pasión de Gavilanes / Gorzka zemsta


Aktorka, zapamiętana z grania Pepity Ronderos, wyznała za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, że nie pojawi się w nowej odsłonie Telemundo.

„Ona jest postacią, którą wszyscy kochają, którą wszyscy lubią, ponieważ jest wesołą osobą, dobrą przyjaciółką, wybuchową, przytłaczającą, a także jest postacią, którą zawsze będę nosiła w moim sercu, ponieważ ludzie kochali Pepitę Ronderos. Ale niestety mam wiadomość, że w drugim sezonie to się nie stanie”- powiedziała. 

Choć ograniczyła informacje co do ujawnienia przyczyn swojej nieobecności, Noriega mówiła o zmianach, jakie może przejść historia Julio Jiméneza. 

W oparciu o to, co przeczytała, nowe rozdziały skupią się bardziej na dzieciach bohaterów oryginalnej fabuły. 

Stwierdziła też, że w nowych rozdziałach nie będzie słynnego baru Alcalá, w którym śpiewała co wieczór. 

„Muzyką, która będzie brana pod uwagę w tym sezonie będzie reggaeton, a nie muzyka popularna, chociaż muzyka popularna przeżywa wielki moment nie tylko w Kolumbii, ale na całym świecie. Ale myślę, że reggaeton też jest ważny, reggaeton to coś ważnego”, dodała Lady Noriega. 

Artystka potwierdziła również, że w drugim sezonie pojawi się Zharick León, czyli Rosario Montes. 

„Rosario Montes, jak zawsze, będzie żyła zwariowanie jak zawsze, ale Pepa nie wybiera się w tym sezonie jej towarzyszyć. Mam nadzieję, że wraz z tym rozwiała się pewna wątpliwość, problem został rozwiązany, ponieważ było wiele osób, które do mnie pisały i tęsknią za Pepitą Rondaros, tęsknią za ponownym zobaczeniem w akcji” – wskazała.Choć nie będzie jej w obsadzie, Noriega zapewniła, że druga część Pasión de Gavilanes będzie sukcesem. 

„Wiem, że będziemy się bardzo cieszyć z tego, będziemy zadowoleni z tych nowych historii, ponownie zobaczymy oryginalną obsadę i wysłuchamy tej nowej oryginalnej propozycji” – dodała. Należy zaznaczyć, że w tej chwili oficjalnie nie wiadomo, kto będzie w drugiej odsłonie, którą przygotowuje Telemundo.

(wybaczcie błedy, ale jej wypowiedź jest dość specyficzna 😉 )

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *