La reina del sur 3: rozpoczyna swoje nagrania!


Kate del Castillo rozpoczęła w poniedziałek zdjęcia do trzeciego sezonu udanej superserii Telemundo


3,2,1… akcja! Po długim, prawie 2-letnim oczekiwaniu, Telemundo rozpoczęło w poniedziałek nagrywanie trzeciego sezonu swojej udanej superserii La Reina del Sur.

Królowa Południa 3 oficjalnie wystartuje dzisiaj. Jesteśmy tutaj, w Boliwii”, jak tylko zaczął się dzień pokazała w swoich Story na Instagramie Kate del Castillo , która nie mogła ukryć podniecenia z powrotu do roli Teresy Mendozy.Świadoma wyzwania stojącego przed tym ambitnym projektem, który będzie miał lokalizacje w różnych krajach, jego producentka wykonawcza, Ximena Cantuarias, przed rozpoczęciem nagrań podzieliła się kilkoma słowami na swoim profilu na Instagramie.

„Dzisiaj zaczynamy nowe wyzwanie, bez wątpienia ogromne. Ale idziemy z wielką wiarą” – napisała.

„Zdenerwowana” i jednocześnie z lekkim „strachem” z powodu odpowiedzialności ponownego dania życia córce Teresy Mendozy; Isabella Sierra , która właśnie skończyła 16 lat, również wyraziła swoje odczucia związane z początkiem tej nowej przygody zawodowej na Instagramie.

„Jutro jest bardzo szczególny dzień. Jutro w końcu zaczynają się nagrania. Bardzo się denerwuję, bo dawno nie grałam Sofii, to znaczy, że będzie tak, jakbym znów ją zobaczyła, bardzo za nią tęsknię. Prawda napełnia mnie emocjami i nerwami, a ponieważ dawno temu nie nagrałam projektu typu La reina del sur czy czegoś, co potrwa długo, więc prawda jest taka, że ​​jestem bardzo zdenerwowana wyraźnie podekscytowana”

Trzeci sezon La Reina del Sur rozpocznie się czteroletnim skokiem w czasie w porównaniu z poprzednim sezonem, kiedy Teresa Mendoza będzie mieszkać za kratkami w więzieniu o zaostrzonym rygorze po tym, jak została skazana przez władze USA.Przy współudziale swoich starych przyjaciół, Olega i Jonathana, Teresie uda się wydostać z więzienia i udać się do Meksyku, gdzie ponownie spotka się z prezydentem Epifanio Vargasem.

Sprawdź także  Kim jest Martina Cariddi? Kim jest aktorka wcielająca się w Mencię Blanco w 'Elite'

W świecie motywowanym sojuszami i tajnymi umowami Teresa zgodzi się podjąć swoją najbardziej niebezpieczną misję, która zabierze ją przez Amerykę Łacińską z żarliwą nadzieją, że będzie mogła pożegnać się z życiem uciekinierki i ponownie się z nią połączyć z córką Sofią.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź