“La casa de las flores: a película”, Christian Chávez ujawnia szczegóły


„Dom kwiatów: film” ma zostać wydany 23 czerwca, a Christian Chávez podzielił się z Unotv.com szeregiem szczegółów na temat długo oczekiwanego filmu fabularnego inspirowanego serialem Netflix


Wśród objawień jest to, że wielkim złoczyńcą filmu będzie Angélica María, dodała, że historia skupia się na poszukiwaniu sprawiedliwości przez członków rodziny de la Mora, po bolesnym końcu postaci granej przez Christiana Cháveza, Patricio Lascuráin, w trzecim sezonie.

Chávez podkreślił, że historia jego postaci zostanie opowiedziana poprzez retrospekcje, które ukazują część młodości Virginii de la Mora i jej bliskiego kręgu przyjaciół.

Aktor powiedział, że Manolo Caro był tym, który rozmawiał z nim, aby opowiedzieć mu o pomyśle, że rodzina de la Mora powróci, by pomścić to, co stało się z jego postacią, i była to propozycja, której Christian nie mógł się oprzeć.Angélica María, wielki czarny charakter „La Casa de las Flores”

To zupełnie inna postać, jak te, które zagrała Angélica María do tej pory, aktorka dołącza do obsady „La casa de las flores”.

Podczas filmu odbędzie się podróż w czasie, aby dowiedzieć się, jak wyglądał związek miłosny między Virginią de la Mora i Salomónem Cohenem (początek ich zalotów w 1979 roku) i jak wyglądało ponowne spotkanie tej dwójki kochanków po ich ślubie i życiu osobno.Aislinn Derbez, Cecilia Suárez, Darío Yazbeck i Juan Pablo Medina występują w filmie opartym na trzech sezonach popularnego serialu „La casa de las flores”.

Ximena Sariñana, Natalia Juárez, Andrea Chaparro i Paco de Migue l to tylko niektóre z nowych twarzy, które zobaczymy w tym filmie fabularnym.

Sprawdź także  Ya No Estoy Aquí: 7 utworów cumbia, które sprawią, że będziesz chciał tańczyć jak Ulises

„Praca z Manolo Caro jest wspaniała”: Christian Chávez

Były członek RBD zapewnia, że ​​praca z Manolo Caro to przyjemność, bo jest bardzo wesoły i żartobliwy, a także jest reżyserem, który daje swoim aktorom dużą swobodę.

Pokonanie lub przynajmniej dorównanie sukcesowi serialu jest wielkim wyzwaniem, ale Chávez jest przekonany, że jeśli jest ktoś, kto może to osiągnąć, to jest nim Manolo Caro: „Jest geniuszem, ze swoimi pomysłami, sposobem, w jaki rozwiązuje problemy, zmienia sytuacje, z jakimi borykają się jej bohaterowie, a także poprez robienie tego w tak zabawny sposób, co jest prezentem dla fanów „Domu kwiatów”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź