Które aktorki są najbardziej hot w TV?


Pokazujemy 3 bohaterki ulubionych telenowel i seriali Ameryki Łacińskiej


Opowiadając o świecie telewizji latynoskiej nie można nie wspomnieć o tych aktorkach, które swoją urodą i talentem skradają uwagę w najgłośniejszych produkcjach na małym ekranie. Nazwiska takie jak ThalíaAngelica Rivera i Lucero są częścią tych legend, kiedy to one wojowały na ekranach telewidzów.

Tutaj przedstawiamy, jakie są dziś trzy najpiękniejsze gwiazdy wg fanów People en Espanol w Ameryce Łacińskiej.

Carmen Villalobos


37-letnia seksowna Kolumbijka była jednym z trzech aktorek, które otrzymały najwięcej głosów. Nie na darmo, ponieważ oprócz głównych ról w niektórych z najbardziej udanych produkcji ostatnich lat w Stanach Zjednoczonych, Carmen stała się również jedną z najbardziej zmysłowych gwiazd rozrywki. 

Niedawno ta znana aktorka była jednym z gości honorowych na okładce 2021 edycji 50 najpiękniejszychPeople en Español. Wraz z Kolumbijką pozowały również Dayanara TorresAna Patricia i Adamari López

Ludwika Paleta


Ponad 30 lat temu Ludwika skradła serca całego pokolenia rolą Marii Joaquiny w dziecięcym serialu Carruse . Pomimo tego, że od tego czasu minęły trzy dekady, nadal jest jedną z najbardziej lubianych i pięknych aktorek w hiszpańskojęzycznej telewizji. Nie było więc niespodzianką, że artystka polskiego pochodzenia została wybrana jako kolejna ulubienica.

W wieku 42 lat gwiazda telewizji wygląda lepiej niż kiedykolwiek i nie ma wątpliwości, że jest jedną z tych kobiet o wspaniałej urodzie. Ponadto, dzięki swojej wiodącej roli w zabawnym i udanym serialu Madre solo hay dos / Córka innej matki, aktorka jest bardziej popularna niż kiedykolwiek. 

Camila Sodi

Wspaniały moment zawodowy, który ma 35-letnia meksykańska aktorka, sprawił, że fani wybrali ją jako kolejną z trzech gorących obecnie aktorek hiszpańskiej telewizji. Jej rola w popularnej produkcji Netflixa Luis Miguel: La serie nie została pominięta wśród miłośników telewizji.

Sprawdź także  'Nie wierzę w szczepionki': Christopher Uckermann ujawnia, że ​​nie zaszczepi się przeciwko Covid-19

Oczywiście Camila nosi ze sobą piętno piękna i sukcesu, które płynie w żyłach jej rodziny. Pamiętaj że jej ciocia to jedna z najbardziej lubianych osobistości w świecie latynoskiej rozrywki: to Thalía.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź