Héctor Parra

Kim jest Héctor Parra, aktor oskarżony o wykorzystywanie seksualne swojej córki?


Parra trafił do więzienia wschodniego, jak wynika z śledztwa wszczętego w Prokuraturze ds. Zbrodni Seksualnych


Aktor Héctor Parra został zatrzymany i oddany do dyspozycji władz w celu przeniesienia do więzienia Oriente w Mexico City, o czym poinformował jego prawnik José Luis Guerrero Mendoza, który powiedział, że nie wie, dlaczego został aresztowany, ponieważ nie ma skargi przeciwko niemu.

Jednak Parra jest oskarżony o gwałt jaki rzekomo popełnił na własnej córce, za co został zatrzymany przez władze Meksyku i wysłany do więzienia Oriente.

Héctor Parra: Kim jest aktor?

W latach 90. Parra zaczął pracować nad niektórymi serialami, takimi jak „Días sin luna” i „En carne proper”, ale to świat telenoweli katapultował go do mediów.

W młodości Parra chciał zostać pilotem lotniczym ,ale życie i jego zamiłowanie do czytania zaprowadziło go na plan zdjęciowy .Jego budowa ciała pozwalała mu być lekarzem w „Te sigo amando” lub zabawnym menadżerem w „Cómplices al rescate”, a następnie w „Alegrijes y rebujos”.

Wcześniej Ernesto Alonso zatrudnił go do historycznej produkcji „El vuelo del águila”, z wymyśloną postacią, ale który pomógł opowiedzieć historię mężczyzny zakochanego w córce prezydenta Porfirio Diaza.

Wiek XX przyniósł mu więcej pracy, wtedy zmienił stację z Televisa na TV Azteca, gdzie zagrał w „La vida es una canción”, „Lo que la gente cuenta”, „Los que callamos las mujeres” i „Drenaje profundo”.

Do tego czasu Parra miał dwie córki, Danielę i Alexę, z dwóch różnych związków. Z pierwszą, mającą teraz 23 lata, zawsze dobrze się dogadywał; Z drugą, teraz 18-letnią, zaczął mieć tarcia, według niego, spowodowane przez jej matkę.

Oskarżenia przeciwko niemu o niewłaściwe zachowanie wobec Alexy, a także pandemia, przerwały passę, którą miał. W wywiadzie dla „ Ventaneando ” Parra zapewnił, że dwa projekty, które miał na wyciągnięcie ręki, zostały zniszczone z powodu oskarżeń a żaden inny producent nie zadzwonił do niego.Wtedy też zaczęły się kończyć oszczędności, które pozostały za projekt w 2019 roku za pracę w serialu „Un poquito tuyo”, z udziałem Jorge Salinasa i Marjorie de Sousa.

W lutym Parra ujawnił, że aby zaradzić brakowi pieniędzy i pomysłowi swojej córki Danieli, rozpoczął produkcję i dostawę tamales, małej firmy, w której jest szefem doręczycieli.

Aresztowanie

W tę środę odbędzie się pierwsze przesłuchanie między aktorem Héctorem Parrą i jego córką Alexą, po tym jak został aresztowany 15 czerwca przez funkcjonariuszy policji śledczej (PDI), oskarżony o dwa przestępstwa przeciwko swojej córce.

„Przestępstwa to korupcja nieletnich i wykorzystywanie seksualne. Żadne z nich nie ma uzasadnienia” – powiedział prawnik w środku rozprawy.

Aresztowanie miało miejsce w dzielnicy General Anaya w Meksyku, a w środę prawnik Parry, José Luis Guerrero Mendoza, skomentował, że tego dnia zostanie ustalone, czy aktor może zostać zwolniony warunkowo, ale w przypadku nie wyjdzie w środę, a w ciągu 144 godzin.

Ogólnie jest spore zamieszanie i wiele niedomówień w sprawie. Stąd nie do końca wiadomo, czy to manipulacja matki i córki, poparta przez przyjaciela rodziny, ich wymysł, czy też prawda. Z opiniami i oskarżeniami należy się raczej wstrzymać do zakończenia sprawy przez sąd i prokuratora.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *