Kim jest Carla Diaz? Odtwórczynię rolę Ari Blanco w 'Elite'


Dziś premiera czwartego sezonu serialu


Czwarty sezon popularnej serii Netfix Elite obfituje w niespodzianki i nowe postacie. Ari, Mencíay Patrick Blanco i Phillipe Florian dołączają do Samuela, Guzmána, Andera, Omara, Rebeki i innych uczniów szkoły Las Encinas, aby zachwycić publiczność nowymi historiami o miłości, złamanym sercu i innych osobistych oraz emocjonalnych problemach, których bohaterami są elitarni.

Ale kto kryje się za tymi nowymi twarzami?

Carla Díaz, aktorka grająca Ari Blanco

Ari Blanco ma postać konkurencyjnej, perfekcjonistycznej młodej kobiety, która zawsze stoi po stronie prawa. Ta uczennica Las Encinas jest przyzwyczajona do ukrywania swoich uczuć i jest nieskończenie lojalna wobec niej. Ale czy ma coś wspólnego z Carlą Díaz?

Z tego, co wiemy, aktorka i tancerka Carla Díaz musi być również perfekcjonistką w swojej pracy, ponieważ osiągnięcia, które zdobyła w ciągu zaledwie 22 lat, są wyraźnym potwierdzeniem tego.Carla Díaz (Madryt, 1998) zawsze jasno mówiła, że ​​chce zostać aktorką i wcześnie wyruszyła w tą podróż, aby spróbować podążać ścieżką Penelope Cruz, Meryl Streep i Audrey Hepburn , które są jej głównymi odniesieniami w świecie kina.

Nabrała energii i zaczęła pracować w telewizji – miała już wcześniej kilka spotów reklamowych – gdy miała zaledwie jedenaście lat. Następnie została wybrana do zagrania dziecięcej wersji Lucíi w udanym serialu El Internado dla Antena 3.

Później, także w dzieciństwie, wystąpiła w pojedynczych odcinkach tytułów takich jak Águila Roja / Czerwony Orzeł, Marco, Hermanos i Aída , w dziewięciu rozdziałach Punta Escarlata (2011), a w latach 2010-2014 grała Rosę Lobo w serii Tiera de Lobos wydanej przez Telecinco.

Później pracowała także nad serialem Mediaset El Principe, gdzie grał Nayat Ben Barek; w serii TVE Seis Hermanas / Sześć sióstr, grając Elvirę Silvę przez prawie trzy lata; Aną Montrell była w serii La caza Monteperdido; i wcieliła się także w Ana Belén Tuñón w Amar es para siempre i Elsa Tadino w Madres. Amor y vida, od Amazon Prime, jej ostatni projekt przed wejściem do projektu Netflix.

Wszechstronnie utalentowany artysta

Jeśli chodzi o sprawy osobiste, Carla Díaz pasjonuje się baletem i flamenco, co ujawniła w kilku wywiadach dla prasy, wszystko to dzięki rodzinie, ponieważ jej rodzice mają szkołę tańca w Alcobendas, gdzie zaczęła naukę, gdy miała zaledwie 3 lata.Ponadto, jak powiedziała Mujerhoy.com, podczas najcięższych miesięcy pandemii wykorzystała swoje zamknięcie w domu, aby powrócić do innych hobby, takich jak malowanie, pisanie, granie na gitarze, a nawet komponowanie własnej muzyki.

Czy Carla Díaz ma partnera?

Jednym z najczęściej powtarzających się pytań, jakie zawsze zadają sobie fani odnoszących największe sukcesy aktorów, jest to, czy mają partnera, ale w tym przypadku niestety nie możemy odpowiedzieć dokładnie, choć zaryzykujemy stwierdzenie, że wszystko wskazuje na „nie”.

Aktorka nie złożyła żadnej publicznej deklaracji miłości ani nie zamieściła na swoich portalach społecznościowych żadnych treści, które wskazywałyby, że może być z kimś w związku. Chciała jednak pokazać, że w wyniku kręcenia Elite, ona i Martina Cariddi bardzo dobrze się połączyły i nawiązały piękną przyjaźń. A co jest piękniejszego niż to?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *