Karol G bije rekord i wyprzedaje bilety na dwa koncerty w kilka minut


Piosenkarka osiągnęła głośne wyprzedanie na swoje występy w Puerto Rico


Kolumbijska piosenkarka Karol G przeszła do historii, bijąc rekord najszybszej latynoskiej artystki, która sprzedała dwa kolejne koncerty dla Coliseo de Puerto Rico, zgodnie z opublikowanym w czwartek oświadczeniem.

Karol G jest także pierwszym zagranicznym artystą reggaeton, który całkowicie sprzedał oba koncerty w ciągu pierwszych 24 godzin po ich wejściu do sprzedaży.

Spektakle „Bichota Tour” w Coliseo de Puerto Rico, wyprodukowane przez Noah Assad & Move Concerts, odbędą się 27 i 28 listopada.

W oświadczeniu podkreślono, że ponad 60 000 osób wzięło udział w wirtualnej linii ticketera.com, aby kupić bilety na koncert, który trafił do sprzedaży w środę w Portoryko. W związku z ogromnym popytem na ten koncert i szybką wyprzedażą biletów, Karol G postanowiła zaskoczyć swoich fanów organizując drugi koncert.

Fani artystki popchnęli ją do osiągnięcia jednego z najbardziej historycznych osiągnięć w jej karierze, ponownie wyprzedając bilety na to nowe przedstawienie w rekordowym czasie.

Bilety na pozostałe występy w USA, prezentowane przez Smirnoffa i produkowane przez AEG Presents, trafiają do sprzedaży, 18 czerwca, za pośrednictwem karolgmusic.com.

W oświadczeniu napisano, że na każdym koncercie będzie ograniczona liczba pakietów VIP.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *