Juana Arias zdradza szczegóły nowego meksykańskiego serialu HBO „La muchacha que limpia” (Dziewczyna, która sprząta?)


La muchacha que limpia” (Dziewczyna, która sprząta?) to meksykański serial, którego premiera odbędzie się 20 czerwca w HBO Latin America (liczę, że w Polsce także, albo wkrótce) i jest adaptacją serialu policyjnego z Argentyny. Juana Arias, która jest częścią obsady, zdradziła kilka szczegółów tego projektu.

Kolumbijska aktorka, która od ponad 20 lat mieszka w Meksyku, opowiedziała o swojej postaci o imieniu Angela.

„Angela jest 18-letnią dziewczynką, która pochodzi z tradycyjnej rodziny, w której matka nie ma prawa głosu. Ojciec bardzo ją kocha, ale jest dość autorytarny, a jej brat jest tym, który popełnia przestępstwo, przez które musi sprzątać.”

Aktorka powiedziała, że ​​pomimo tego, że jej bohaterce wydaje się nie obchodzić, co dzieje się wokół niej, będzie szukała ostatnich luk, aby dowiedzieć się, co stało się z jej bratem Sebastianem.

Bohaterką jest aktorka Damayanti Quintanar, która musi zebrać dużą sumę pieniędzy, aby móc operować syna, jednak pracując jako sprzątaczka w domu rodzinnym Angeli, musi zająć się sprzątaniem niektórych przestępstwa.


Juana Arias wyznała, że ​​na castingu czuła się niesamowicie

Juana Arias wyznała, że ​​podczas castingu do postaci Angeli czuła się niesamowicie, a proces nagrywania przebiegał dość szybko.

„To było nagrane dwa lata temu, mieliśmy wiele lokalizacji, wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, talent jest spektakularny, a w jednej całości jest kilka historii. Do tego dziewczyna, która sprząta, jest centrum wszystkiego” – powiedziała Arias.

Aktorka powiedziała, że ​​serial jest mocny i dotknie wielu wrażliwych włókien publiczności, ponieważ opowiada o rzeczywistości społecznej nie tylko w Meksyku, ale całej Ameryki Łacińskiej.

„Wiele machismo, uległości, przemocy to kwestie, które stopniowo otwieraliśmy i stawialiśmy na stole. Wiele osób będzie identyfikować się z serią ”.

Juana Arias powiedziała, że ​​czuje się w najlepszym momencie swojej artystycznej kariery. W zeszłym roku była w serialu Amazon zatytułowanym Cómo sobrevivir soltero”, a w tym roku będzie miała premierę swojej pierwszej wiodącej roli w serialu Netflix „La Venganza de las Juanas”. ”.

Sprawdź także  Netflix wypuszcza zwiastun „Red Privada: ¿Quién mató a Manuel Buendía?”

Od aktorki do przedsiębiorcy

Juana Arias ma własną restaurację o nazwie „Juana Juana”, która obecnie ma dwie lokalizacje w CDMX.

Restauracja została otwarta dwa i pół roku temu, więc podziękowała przyjaciołom, rodzinie i wszystkim gościom, którzy wspierali ją po drodze.

„Zawsze chciałam mieć restaurację, dużo się nauczyłem, zarządzam sieciami społecznościowymi, sprzątam stoły, sprzątam łazienkę, jeśli muszę, jestem bardzo zaangażowany”.

Ideą tego miejsca jest zdrowa żywność, a we wszystkich potrawach głównym składnikiem jest awokado, które określiła jako „bardzo charakterystyczne dla Meksyku”.Arias ma prawie pół miliona obserwujących w swoich sieciach społecznościowych , gdzie stale udostępnia swoim obserwatorom treści ze wszystkich swoich projektów.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź