Jennifer Rojo przybywa do Meksyku z Glorią Trevi


Singiel Rojo y Trevi jest już dostępny na platformach cyfrowych


 przywróciła swój singiel „No eres tú”, tym razem przy współpracy z Glorią Trevi. Singiel jest już dostępny na platformach cyfrowych, ale także wideoklip przedstawiający sceny z nagrania piosenki.Jennifer urodziła się w Katalonii, ale wychowała się w Algeciras w Hiszpanii, od najmłodszych lat wiedziała, że ​​jej przyszłość to bycie kompozytorką i piosenkarką wybierającą gatunek urban-ballad. Jej transgresywna esencja, ale jednocześnie sentymentalna i romantyczna strona, każe jej wiernie wierzyć, że jest w stanie kształtować świat. W ten sposób powstało „No eres tú”które jest teraz prezentowane w nowej wersji przy współpracy Glorii Trevi, artystki, którą Jennifer od dawna podziwia i szanuje.

Za produkcję odpowiadał Armando Ávila, jeden z najbardziej utytułowanych producentów i kompozytorów w Ameryce Łacińskiej, który umożliwił współpracę Glorii Trevi na tym singlu .Jennifer: „Zaprezentowałem piosenkę Glorii, a ona pokochała pracę Jennifer, jej głos, teksty, muzykę, więc zgodziła się z nią uczestniczyć

Gloria i Jennifer spotkały się, gdy Katalonka udała się do Acapulco, aby się z nią spotkać i spędzić z nią kilka dni. O swoim udziale w tej piosence „La Trevi” powiedziała: „Armando powiedział mi wspaniałe rzeczy o Jennifer, o jej talencie, i prawda jest taka, że ​​tak, jest bardzo ładną dziewczyną, lubię jej głos i sposób komponowania, dlatego zaakceptowałem tą ”.

„No eres tú” to piosenka, która zrodziła się z osobistego doświadczenia artystki i mówi o uczciwości, jaka powinna być w związku, o mówieniu prawdy tej osobie, którą kochamy, ale z którą nie ma pokrewieństwa, aby uciec i odzyskać naszą wolność. Reprezentuje również spójność myślenia, mówienia i działania zgodnie z naszymi uczuciami.

„Dla mnie wydanie mojego singla obok artysty, którego tak bardzo podziwiam, jest bardzo ekscytujące. Z jej udziałem, jej siłą, jej głosem udaje się przenieść go na inny poziom… Chcę, aby publiczność łączyła się z tym, co ja chcę przekazać, jest to utwór, który można poczuć bez bólu i więzi, z czystą wolnością ”- mówi Jennifer.

Więcej

Dzieliła sceny m.in. z Joeyem Montaną, Nicky Jam, Aleksem Syntek, Christianem Nodalem, Sebastiánem Yatrą, Aną Torroją. Singiel „Mil opiniones” dotarł do pierwszej jedenastki ogólnej listy przebojów w meksykańskich stacjach radiowych. Otrzymała nagrodę „Premio Latino” dla Latin Revelation Artist 2019. „No eres tú” dotarło do Top 7 najczęściej transmitowanych piosenek w Hiszpanii, a ostatnio uczestniczyła w koncertach „ÚNICAS” razem z Cadena Dial. Singiel „No Eres Tú” wyróżniał się w Top Charts: Top 7 w Hiszpanii, Top 5 w Ekwadorze i Top 6 w Kolumbii. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź