Jennifer Lopez i Netflix doszły do ​​zaskakującego porozumienia: o co chodzi?


Producent aktorki i piosenkarki porozumiał się z platformą streamingową w zakresie tworzenia treści


Firma  Jennifer Lopez, Nuyorican Productions, porozumiała się z Netflixem w sprawie produkcji nowych filmów i filmów dokumentalnych dla platformy.

Piosenkarka, producentka, a także bizneswoman pracuje już nad filmami, w których zagra. Jak thriller akcji „The Mother ” w reżyserii Niki Caro („Mulan”), którego premiera zaplanowana jest na koniec przyszłego roku; oraz film „The Cipher”, który będzie adaptacją powieści Isabelli Maldonado.

Aktorka wydała oświadczenie, w którym powiedziała: „Cieszę się, że mogę ogłosić mój sojusz z Netflix. Uważam, że nie ma lepszego domu niż ta firma tworząca treści, która patrzy w przyszłość i stara się rzucić wyzwanie konwencjom”.

Ta umowa obejmuje „kilka lat”, obejmuje tworzenie taśm fabularnych i filmów dokumentalnych, wyprodukowanych lub z udziałem López i wyreżyserowanych przez talenty kobiece..

„W każdym aspekcie swojej kariery Jennifer Lopez była ostoją w świecie rozrywki” – dodał Scott Stuber, reżyser filmów międzynarodowych w Netflix.

Ponadto latynoska gwiazda ma dwa inne oczekujące projekty poza umową z Netflix.

M.in. będzie miał premierę z Malumą, romantycznej komedii „Marry Me” 11 lutego 2022 r., z okazji Walentynek, po tym, jak doświadczyli niezliczonych przesunięć z powodu pandemii koronawirusa.

Udostępnij
Sprawdź także  Nicky Jam pokazuje talent swojej córki

Zostaw odpowiedź