’Hombre muerto no sabe vivir' : zwiastun nowego thrillera o handlu narkotykami w Andaluzji


Ekskluzywny fragment filmu autorstwa Antonio Dechenta i Jesúsa Castro


Ezekiel Montes debiutuje w filmie Hombre muerto no sabe vivir, pełnym napięcia thrillerze akcji z silnym andaluzyjskim akcentem, przedstawiającym historię handlarzy narkotyków próbujących przejąć władzę w świecie zorganizowanej przestępczości. Cyganie, Marokańczycy i hiszpańscy baronowie narkotykowi walczą, by zmiażdżyć swoich przeciwników, czasami bardzo niekonwencjonalnymi metodami.

Film jest niezwykle brutalny – zawiera kilka scen, które są trudne do oglądania, które są odtwarzane wprost – i ma szalone tempo, bardzo dynamiczne, coś, czego brakuje w hiszpańskim kinie akcji. Hombre muerto no sabe vivir, jest pełen adrenaliny, a jego miks postaci sprawia, że ​​jest świetny, głównie dzięki obsadzie złożonej z wielkich gwiazd narodowego kina hiszpańskiego.

Wśród nich znajdziemy Antonio Dechenta, wielkiego bohatera, który wciela się w Tano, zdolnego i niezwykle inteligentnego porucznika mafii, który z cienia kieruje wątkami zorganizowanej przestępczości. Przed nim znakomity Rubén Ochandiano, który gra udręczonego syna o psychopatycznych cechach szefa mafii. Do tego Elena Martínez (Este amor es de otro planeta), Jesús Castro (El niño), Nancho Novo (La ardilla roja) i Paco Tous (Los hombres de Paco).Film ukaże się w kinach w Hiszpanii 2 lipca.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *