’Guerra de vecinos / Sąsiedzka wojna' serial nakręcony w Guadalajarze ma już datę premiery

W 'Sąsiedzkiej wojnie' występują Vanessa Bauche i Ana Layevska. Serial został nakręcony pod koniec 2020 roku i będzie miał premierę 7 lipca


’Guerra de vecinos / Sąsiedzka wojna' to oryginalna produkcja Netflix, która rozpoczęła zdjęcia pod koniec zeszłego roku na ulicach obszaru metropolitalnego Guadalajara. Platforma ogłosiła, że ​​serial będzie miał premierę 7 lipca.

W komedii stworzonej przez Carolinę Riverę i Fernando Sariñanę (Madre solo hay dos/ Córka innej matki), wyprodukowanej przez Moisésa Chivera (Club de Cuervos) występują Vanessa Bauche i Ana Layevska.

Opowiada historię Leonory i Silvii, które po kłótni, która ich zantagonizowała, spotykają się ponownie jako sąsiedzi w ekskluzywnej dzielnicy w Meksyku, w której będą walczyć o to, co każdy uważa za „najlepsze dla ich rodziny”.

W serialu biorą udział m.in. Pascacio López, Mark Tacher, Elyfer Torres, Marco León, Loreto Peralta, Armando Saíd Flores, Sara Quintero, Christian Vázquez, Isabela Fox, Ixchel Flores, Mauricio López Rober i Adria Morales.

Co to jest Guerra de vecinos?

Po kłótni, w której Leonor – biedna w kieszeni, ale bogata w uczucia – dostaje kupon na loterię domową. Jej życie i życie jej rodziny przybiera nieoczekiwany obrót, kiedy zostanie zwycięzcą.

Jednak Leonor zrozumie, że nie wszystko jest piękne, gdy odkryje, że w sąsiednim domu mieszka nie kto inny jak Silvia – bogata w kieszeni, ale uboga w uczucia – czyli kobieta, z którą się pokłóciła i tym samym prawowita posiadaczka losu na loterię.

Od tego momentu obie kobiety, pozornie diametralnie różne, rozpoczną wojnę w imię tego, co ich zdaniem jest „najlepsze dla ich rodzin”. Po drodze dowiedzą się, że są znacznie bardziej podobne, niż różne.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *