Emocjonalne wideo fanów Shakiry w 30’tą rocznicę kariery


Tak zmieniła się Kolumbijka


Shakira obchodzi właśnie 30-lecie swojej muzycznej kariery w mediach społecznościowych. Zrobiła to, dzieląc się ze wszystkimi swoimi milionami obserwujących emocjonalnym filmem, który nagrał dla niej oficjalny fanklub w Barranquilla, gdzie recenzują jej 3 dekady muzyki. Oprócz czegoś poruszającego fascynujące jest odkrycie, jak Kolumbijka zmieniła się od 14 roku życia do chwili obecnej.

Zapewne niewielu z Was ma Magia, pierwszy studyjny album Shakiry, który ukazał się 24 czerwca 1991 roku i składał się z dziewięciu piosenek. Jest to niemal przedmiot kolekcjonerski, ponieważ sprzedano tylko 1200 egzemplarzy tej płyty, a nie można go już znaleźć w żadnym sklepie muzycznym.

Od tej niewinnej Shakiry z ciemnymi włosami, która właśnie skończyła 14 lat, o której niewielu wiedziało, minęło 30 lat. Od tego czasu możemy cieszyć się muzyką jednej z najważniejszych latynoskich gwiazd w historii muzyki. A jej fani podziękowali jej filmem ze wspomnieniami i ich wypowiedziami.

Od tego czasu aż do teraz ewolucja Kolumbijki była spektakularna nie tylko w aspekcie fizycznym, ale także muzycznym. „Dziękuję moim fanom za ten emocjonalny hołd z okazji rocznicy wydania mojego pierwszego albumu, kiedy miałam zaledwie 14 lat! Jestem bardzo podekscytowana. Kocham was!” Shakira odpisała na swoich portalach społecznościowych.Trudno nie ekscytować się słowami swoich fanów, od najstarszych do najmłodszych, w teledysku, który pozostawia frazy tak silne jak ta: „Twoja muzyka nie tylko uszczęśliwiła miliony fanów, ale cała planeta zaśpiewała razem z Tobą. Jesteś również wzorem inspiracji, fundamentem życia dla dzieci i młodzieży, które z Twoją pomocą poprzez Fundację Pies Descalzos były w stanie uzyskać wysokiej jakości edukację”.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *