Elite: prawdziwy powód zmiany obsady w sezonie 4


Twórca serialu Carlos Montero odpowiedział na krytykę dotyczącą zmiany obsady i wyjaśnił przyczyny zmian


W piątek w  Netflix ukaże się sezon 4 „Elite / Szkoła dla Elit”, a coś, co przyciąga uwagę to duża rotacja aktorek i aktorów, wymiana części obsady na całkiem nową.

Należy pamiętać, że cykl obraca się wokół doświadczeń uczniów Las Encinas, ekskluzywnej prywatnej szkoły, która co roku przyjmuje tylko trzech młodych stypendystów, którzy nie pochodzą z rodzin z wyższych sfer.

sezonie 4 'Elite', Itzan Escamilla (Samuel), Miguel Bernardeau (Guzmán), Arón Julio (Ander), Omar Ayuso (Omar), Claudia Salas (Rebeca) i Georgina Amorós (Cayetana) będą nadal występować w serii. 

Serię opuszczają, by realizować nowe projekty, są Mina El Hammani (Nadia), Danna Paola (Lucrecia), Ester Expósito (Carla), Álvaro Rico (Polo) i Jorge López (Valerio).Prawdziwy powód zmiany obsady

Twórca serialu, Carlos Montero, wyjaśnił, że aktorzy i aktorki, którzy opuścili serial, nie zostali zwolnieni a zrezygnowali na własną rękę, by zmierzyć się z innymi projektami.

W 2020 roku kilku z nich wcieliło się w swoich bohaterów, aby przekazać radość z odnowienia serii za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Jednak pierwotny plan polegał na tym, aby serial naśladował inne popularne seriale dla nastolatków, na przykład „Skins”, i zmieniał obsadę w ciągu pór roku, aby utrzymać wątki wokół typowych problemów dorastania.Od czasu produkcji serialu utrzymują, że aktorzy i aktorki, którzy opuszczają serial, wiedzieli już, że ich historie są kompletne, a ich postacie przetrwają trzy sezony. 

„Nikogo nie zwolniliśmy, oni odeszli” – powiedział Montero w świetle krytyki, jaką otrzymali za utratę najsłynniejszych członków obsady.

Specjalne pożegnanie

Fani będą mogli po raz ostatni zobaczyć swoje ulubione postacie w „Elite: Historias Breves”, czterech opowiadaniach, w których zostaną zamknięte niedokończone wątki, które pozostały w sezonie 3.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *