’Elite': czy Miguel Bernardeau i Arón Piper powrócą w piątym sezonie?


W nowych rozdziałach serialu Netflix będą kolejne ofiary


Uwaga, ten artykuł zawiera spoilery

Jakiś czas temu już potwierdzono piąty sezon Elite. Na Netflix właśnie ukazał się czwarty i ci z nas, którzy go widzieli, wiedzą, że nie ma możliwości, aby właśnie na czwartym sezonie się zakończył. Do rozwiązania jest wiele niewiadomych, choć obiecują, że wyjaśni się jeszcze wiele rzeczy. Jednak podobno nie wszyscy aktorzy znajdą się w nowej partii odcinków. Kto przestanie być uczniem najbardziej seksualnego i krwawego instytutu na świecie?

Miguel Bernardeau i Arón Piper wypadają

W ostatnim odcinku czwartego sezonu EliteAnder, grany przez Aróna Pipera, postanawia odejść i odbyć podróż, którą chciał odbyć od tak dawna, aby odłączyć się od burzliwego wszechświata Las Encinas i zostawić za sobą gorszy etap życia. Choć ma zamiar anulować plany związane z Omarem, w końcu młody człowiek, wspierany przez rodzinę, zakłada plecak i żegna się z przyjaciółmi.

Wszystko wskazuje na to, że w ten sposób Arón Piper na zawsze opuści Elite i dzięki temu zwróci się ku nowym projektom. Jego praca w El desorden que dejas / Bałagan, jaki zostawisz dała mu wiele radości. Do tego otrzymując wiele pochwał za swój występ. Jest również bardzo skoncentrowany na swojej karierze wokalnej.

Coś podobnego dzieje się z Miguelem Bernardeau. Guzmán, jego postać w Elite, odchodzi z Anderem pod koniec czwartego sezonu, uciekając przed wszystkimi wskazówkami, po zabójstwie Armando (Andrés Velencoso). To wzbudza obawy, że aktor nie pojawi się również w piątym sezonie Elite, sezonie, do którego trwają już zdjęcia, podczas gdy Bernardeau jest w Berlinie, kręcąc kolejny ambitny projekt dla giganta streamingu: 1899.

A co z Itzanem Escamillą i Omarem Ayuso?

Niektórzy mają też obawy co do dwóch aktorów: Itzana Escamilla i Omara Ayuso. Obaj aktorzy w jednym z wywiadów powiedzieli, że czwarty sezon Elite będzie ostatnim, w którym wezmą udział. Jednak wątki bohaterów są nie tylko całkowicie otwarte, ale sądząc po ostatniej sekwencji, w której się pojawiają, losy Samu i Omara nadal są związane z Las Encinas. Co się z nimi w końcu stanie? Mamy nadzieję, że wkrótce damy wam więcej informacji….

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *