Eleazar Gómez wznawia karierę artystyczną z dala od aktorstwa.Co teraz robi?


z wielkim entuzjazmem zapowiedział nowy projekt, który zaprezentuje w najbliższych dniach


Meksykanin za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych dał do zrozumienia, że ​​planuje wznowić karierę muzyczną. 

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie Gómez ujawnił, że jego nowa piosenka nosi tytuł De cero, a jej premiera odbędzie się 6 lipca.  Nie zdradzając więcej szczegółów, dołączył do wspomnianej informacji obraz, w którym na beżowym tle pojawia się mikrofon. 

W ciągu kilku minut publikacja została wypełniona tysiącami komentarzy jego fanów i przyjaciół. 

„Gratulacje. Już chcemy usłyszeć tę piosenkę „,” Jestem tak podekscytowany. Życzę ci wszystkiego najlepszego na świecie na tej nowej scenie”, „Już chcę to usłyszeć”, „To będzie świetna piosenka. Jestem pewien”, „Chciałbym, aby lipiec nadszedł bardzo szybko. Najlepszego dla Ciebie”, to niektóre z wiadomości. Pamiętajmy, że w marcu zeszłego roku Gomez został zwolniony warunkowo po tym, jak spędził pięć miesięcy za kratkami za napaść na Tefi Valenzuelę.

W tym czasie udostępnił wideo, w którym przeprosił swoją byłą partnerkę i wszystkie kobiety, które obraził swoją postawą. 

„Teraz, będąc na wolności i z wielkim spokojem, chcę zacząć od publicznego przeproszenia wszystkich kobiet, które poczuły się urażone lub zaatakowane moim zachowaniem. Chcę jasno powiedzieć, że nigdy nie miałem zamiaru nikogo skrzywdzić. Szczególnie chcę przekazać te przeprosiny z głębi serca Stephanie Valenzueli”- powiedział. 

Muzyk zapewniał też, że będąc pozbawionym wolności dorósł, uczył się i myślał o tym, co się wydarzyło.


Udostępnij
Sprawdź także  Adela Noriega: Najbardziej pamiętne telenowele przed jej emeryturą

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź