El Inocente / Niewinny: czy będzie drugi sezon?


 El Inocente / Niewinny to jeden z najczęściej oglądanych seriali w serwisie Netflix, a widzowie proszą o drugi sezon


Mario Casas ponownie  zrewolucjonizował  Netflix , gdy 30 kwietnia platforma streamingowa wrzuciła jego nowy miniserial zatytułowany  „El Inocente / Niewinny”. Uplasował się już jako drugi najczęściej oglądany na świecie, a jego twórca, Oriol Paulo, mówił o plotkach, które wskazują, że będzie miała miejsce kontynuacja historii.

Serial oparty jest na książce o tym samym tytule, a pomysł zawsze polegał na tym, aby opowiedzieć historię w 8 rozdziałach, dlatego nie będzie drugiego sezonu. „Widz będzie podróżował przez labirynt, a na koniec dotrze do środka tego labiryntu, a serial się zamknie. Jest zamknięty” – powiedział Paulo o oczekiwaniach.Jedynym sposobem, w jaki twórca może zrobić kontynuację,  jest stworzenie spin-offu lub samodzielne wymyślenie nowej historii, ponieważ książka zakończyła się w pierwszym sezonie. Aby tak się stało, Netflix będzie musiał przeanalizować metryki serialu, aby ustalić, czy będzie chciał dalej inwestować w tą drogę. Dobrą wiadomością jest to, że na razie liczby są dodatnie, ponieważ nie tylko seria ma wiele wyświetleń, ale także uzyskała dobre recenzje.

O czym jest „El Inocente / Niewinny”?

„Nikt nie może uciec od przeszłości, a Mateo, Olivia, Lorena i Aguilar staną przed decyzjami, które na zawsze zrujnowały ich życie” – to oficjalne streszczenie serii Netflix. Jest to thriller kryminalny, dramatyczny i morderczy, który trzyma wszystkich widzów w oczekiwaniu.Jest to adaptacja książki o tej samej nazwie autorstwa Harlana Cobena i prowadzi w rankingu najczęściej oglądanych w Hiszpanii, Argentynie i Wenezueli oraz zajmuje drugie miejsce w Brazylii, Paragwaju, Urugwaju, Chile i Kolumbii. „Pojechałem do Nowego Jorku i spędziłem tydzień z autorem, opowiadając mu o swojej wizji, jak będę traktować materiał, jakie zmiany zamierzam wprowadzić, jak przeniosę to do Hiszpanii. Uwielbiał wszystko, co mu zaproponowałem i dał mi swobodę pracy ”- wyjaśnił twórca w Culture Leisure.

Sprawdź także  Rozpoczęły się zdjęcia do „La Casa de Papel 5”

Udostępnij

Zostaw odpowiedź