Drugi sezon „Valerii” ma już datę premiery: Netflix prezentuje pierwszy zwiastun powrotu serialu


Od dawna nic nie wiedzieliśmy o nowych odcinkach „Valerii” , hiszpańskiego serialu Netflix opartego na postaciach z ksiażki Elísabet Benavent, ale platforma właśnie temu zaradziła, wypuszczając pierwszy zwiastun i ogłaszając datę premiery – 13 sierpnia – drugiego sezonu


Kluczowa decyzja

Wielką osią drugiego sezonu „Valerii” będzie kluczowa decyzja, jaką musi podjąć bohaterka: by w końcu móc żyć jako pisarka, czy podpisywać się pod pseudonimem czy kontynuować swoje kontrakty śmieciowe w obecnej wzburzonej pracy. W tym celu będzie nadal wspierana przez Lolę, Carmen i Nereę.

Diana Gómez, Silma López, Paula Malia, Teresa RiottMaxi Iglesias i Ibrahim Al Shami powracają do swoich ról, które grali już w pierwszym sezonie. Marina Pérez i Montaña Marchena  są odpowiedzialne za scenariusze, a inscenizację nowej serii odcinków prowadzą Inma Torrente i Laura M. Campos.

Przypomnijmy, że za serialem stoi Plano a Plano, producent stojący za wielkimi sukcesami telewizyjnymi, takimi jak 'El príncipe', 'Allí abajo' czy  'Toy Boy'. Ponadto Benavent jest również zaangażowana w serię „Valeria” jako producent wykonawczy serialu Netflix.

Czekamy więc do 13 sierpnia!


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *