Diego Boneta ponownie spotyka się z Poncho Herrera po 13 latach bez widzenia


Aktorzy „Rebelde / Zbuntowani” podzielili się swoim szczęściem ze spotkania na portalach społecznościowych


Po 13 latach bez fizycznego spotkania aktorzy Diego Boneta i Poncho Herrera mieli ekscytujące spotkanie i nie mogli nie podzielić się tą informacją, więc uwiecznili ten ważny moment.

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie bohater Luis Miguel: La seria opublikował we wtorek 15 czerwca selfie, w którym pojawia się z aktorem, z którym pracował nad telenowelą Rebelde w latach 2004-2006, aby pochwalić się swoim ostatnim spotkaniem .

Nie mogę uwierzyć, że trzynaście lat się nie widzieliśmy, a mimo to czuję, jakby to był wczoraj bracie… Jak miło cię widzieć!„, napisał 30-letni aktor.


Diego Boneta i Poncho Herrera na swoim „zbuntowanym” spotkaniu

Zgodnie z oczekiwaniami, publikacja wywołała poruszenie wśród fanów obu artystów, od razu zdobywając setki tysięcy lajków i niezliczone gratulacje z okazji spotkania.

Podobnie obraz nieuchronnie sprawił, że wielu przypomniało sobie swój czas w Rebelde i uczciło spotkanie, odwołując się do postaci, które grali odpowiednio w młodzieżowym melodramacie, gdzie wystąpili także m.in. AnahíDulce MaríaChristian ChávezAngelique Boyer.

O nie. Rocco i Miguel”,„ Reunion RBD. Moje serce nie może tego znieść ”, ,„ Ile pięknych wspomnień z epoki RBD”, „Rocco i Miguel już dorośli” i „Eternos Miguel i Rocco ”, to tylko niektóre z wrażeń zarejestrowanych pod postemJednak bez wątpienia najwybitniejszym komentarzem był komentarz Herrery, który odpowiedział na słowa przyjaciela, wyrażając przyjemność ponownego spotkania się z nim.

„Cóż za przyjemność cię widzieć i rozmawiać o tylu wspomnieniach. Kocham cię i podziwiam cię, Dieguito” – napisał 37-letni aktor, który wcześniej „przesłał” zdjęcie opublikowane przez Bonetę na swoim profilu z innym znaczącym przesłaniem.

Drogi Diego, bardzo się ucieszyłem, że cię wczoraj zobaczyłem i przypomniałem sobie wiele anegdot. Wiesz, że mam dużo miłości i podziwu do ciebie . Uściski i witajcie w Atlanepantla w Georgii!”, napisał.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *