Darío Yazbek, pod kierunkiem twórców „Velvet”


Aktor przebywa w Miami i kręci dwujęzyczną produkcję „Now and then”


W wieku 30 lat aktor Darío Yazbek Bernal ma już przydomek „Don”, jako znak szacunku dla bycia panem i panem meksykańskiej dzielnicy.

Można go zobaczyć w filmieGood Savage”, fktóry nakręcił pod koniec zeszłego roku w lokalizacjach w stanie Jalisco, w reżyserii Santiago Mohara Volkowa.

W obsadzie znaleźli się: Naian González Norvind, Manuel García Rulfo, Alejandro Edda i Andrew Leland Rogers.

„To film pełen czarnego humoru, hybryda stylów i tonów, o amerykańskiej parze, która przyjeżdża na wakacje do Meksyku i o wszystkim, co im się przydarza” – wyjaśnia Yazbek Bernal.

Aktor „Nuevo orden” i „Daniel y Ana” jest aktywny na planie od września ubiegłego roku. Na początku zagrał w filmowej wersji serialu „La casa de las Flores”, a następnie w „Good Savage”, ale teraz przebywa w Miami, gdzie kręcone są sceny dwujęzycznej produkcji „Now and then”.

W serii, stworzonej dla Apple TV, Yazbek dzieli się ekranem z innymi czołowymi artystami: Marina de Tavira, Rosie Pérez, José María Yazpikiem, Maribel Verdú i Manolo Cardona.

„Now and then” tworzą ci sami autorzy co „Velvet” i „Las chicas del cable / Telefonistki”, pod dyrekcją Gideona Raffa, „El espía” i „Homeland”.

„To seria o kilku przyjaciołach, którzy w 2000 roku przeżywają dramatyczny moment i o tym, jak wyglądają ich relacje oraz życie 20 lat później.” , tłumaczy.

Z dzieckiem w ramionach

W tym tygodniu aktor miał premierę na Netflixie filmu opartego na serialu „Dom kwiatów”; W nim aktor z filmu „New order” gra Juliana, który jest tatą: „Teraz rozmawiamy o tym, jak zmieniają się relacje po urodzeniu dzieci i o wszystkich trudnościach, jakie się z tym wiążą, bo w końcu tak się dzieje. Bez względu na płeć pary, problemy są takie same ”, mówi Darío, o tym, jak jego postać wygląda w filmie.

Nic, tylko oglądać produkcje z jego udziałem!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *