Daniel Arenas i jego „super” postać w „SOS, Me estoy enamorando”


Aktor powraca do melodramatów z super specjalną rolą


Po występie w popularnej telenoweli „Mi marido tiene familia”, Daniel Arenas przygotowuje się do „SOS, Me estoy enamorando”, gdzie zagra superbohatera.

I to oznacza, że nowy melodramat, który przygotowuje Lucero Suárez, zawiera wiele niespodzianek i wspaniałych aktorów, którzy ozdobią ekran.

 Daniel Arenas wyjaśnił trochę o czym jest jego nowa postać i co go czeka w tym projekcie.

„Składnik śniącego dziecka, które ma w umyśle superbohatera, jakim jest moja postać” – komentował w wystąpieniu w mediach, podkreślając, że wszystkie projekty stanowią nowe wyzwanie. (bohater snów)Dodał też, że melodramat ma w sobie nutkę komedii rodzinnej i bardzo mu się to podoba, zwłaszcza w czasach pandemii.

„Bardzo błogosławiony powrót do pracy. Nie sądziłem, że powrót nastąpi tak szybko, to jest wyzwanie i bierzemy na siebie całą odpowiedzialność – powiedział.

Wreszcie Daniel Arenas ogłosił, że będzie nagrywał do połowy grudnia, ponieważ zamierza wrócić do rodzinnego kraju, aby spędzić czas z rodziną.

Zdecydowanie wielki kolumbijski aktor jest gotowy do wykonania jak najlepszej pracy, tak jak robił to we wszystkich projektach, które zostały mu dane.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *