Czym zajmował się Fernando Colunga, zanim został aktorem z telenoweli?


Zanim Fernando Colunga stał się łamaczem serc telenowel, musiał wykonywać inne prace


Showbiznes nie jest dla każdego. Jest wielu ludzi, którzy często próbują swoich sił, ale bez powodzenia, podczas gdy innym udaje się to po kilku latach innej pracy, jak na przykład Fernandowi Colundze, jednemu z najsłynniejszych aktorów w Meksyku. Zanim trafił przed oblicze kamer, musiał przejść przez inne prace.Obecnie Colunga jest jedną z najbardziej znanych postaci w Meksyku i Ameryce Łacińskiej dzięki udziałowi w niezliczonych telenowelach, które odniosły wielki sukces na całym kontynencie i w Europie, takich jak „Mañana es para siempre”, „La usurpadora / Paulina” i „Soy tu dueña / Kobieta ze stali”. Jednak zanim tam dotarł, musiał przejść inne ścieżki.

Twórczość Fernando Colunga przed zostaniem aktorem

W rozmowie z Gustavo Adolfo Infante Colunga ujawnił, że początkowo nie uczył się niczego związanego z teatrem czy aktorstwem i że kształcił się w tematyce inżynierii lądowej, co niewątpliwie jest bardzo dalekie od świata rozrywki. 

„Kształciłem się na inżyniera budownictwa, który buduje mosty, buduje drogi i tego typu konstrukcje. Nigdy nic nie zbudowałem, tylko karierę aktorską. Nigdy tego jednak nie ćwiczyłem ”- wyznał Meksykanin.Jednak zanim dotarł do świata aktorstwa, łamacz serc wykonywał inne, bardziej proste prace: pracował jako barman i personel administracyjny w salonie samochodowym. Zrobił nawet własne przedsięwzięcie, aby mieć sklep z narzędziami, a tym samym być swoim własnym szefem, jak donosi portal Peru 21.

Ale pomimo swojej kariery w inżynierii lądowej i innych, bardziej regularnych pracach, podczas wywiadu Fernando Colunga przypomniał, że odkąd był młody, jego celem zawsze było bycie aktorem.Jak Fernando Colunga wszedł do świata aktorstwa?

Rozmawiając z Infante, meksykański łamacz serc skomentował, że jego motywacja do bycia aktorem skłoniła go do podjęcia pierwszej pracy w mediach, zaczynając od 20 roku życia jako dublet dla niektórych aktorów. 

„Zacząłem jako kaskader, robiąc sceny akcji. Jest to sposób na kontakt z przedstawieniem, są różne prace i masz kontakt z tym, co chcesz robić, a potem dostosowujesz to do tego, co powinieneś robić”, powiedział Fernando Colunga.

W rezultacie aktor dostał swoją złotą szansę, ponieważ otrzymał zaproszenie do podwójnej akcji słynnego aktora Eduardo Yáñeza w telenoweli Televisa. „Pewnego dnia otrzymałem telefon od znajomego, który był z kolegą, który grał w kręgle i szukali kogoś do zakończenia telenoweli na motocyklu, to było w Dulce desafío i poszedłem, zrobili testy, Zostałem” – powiedział aktor.

Jednak nie tak aktor zaczął prace w świecie telenowel, ale przypadkiem był to sposób na odkrycie tego, czego potrzebował, aby stać się częścią środowiska aktorskiego, który go tak pasjonował.

„Kiedy poszedłem po wypłatę, zdałem sobie sprawę, że istnieje szkoła, CEA, i poszedłem porozmawiać z Eugenio Cobo, który wyjaśnił podstawy firmy, jak działa szkoła” – dodał Meksykanin.Dzięki szkole aktorskiej sieci Televisa Fernando Colunga mógł zacząć od tego, co było jego punktem wyjścia w świecie telenowel.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *