Czy Mario Cimarro opluł na Lorenę Meritano w 'Pasión de Gavilanes’? Aktor opowiada swoją wersję


kategorycznie zaprzeczył, że splunął na Lorenę Meritano w środku sceny z /


Aktorzy pracowali razem przy kultowej kolumbijskiej telenoweli napisanej przez Julio Jiméneza w połowie 2003 roku. Przez te wszystkie lata bohaterowie dramatu dzielili się ze swoimi fanami różnymi anegdotami z nagrań. 

W tym sensie opowiedziała osobliwe doświadczenie, że mieszkała z

Podczas transmisji na żywo za pośrednictwem swojego konta na Instagramie Argentynka powiedziała, że ​​jej partner faktycznie splunął na nią w jednej ze scen.

„Pamiętam, jak kiedyś na mnie splunął. Nie było tego w scenariuszu, ale kiedy go związałem i dałem mu baty, naprawdę na mnie splunął, ale jeśli doda się do tego rolę… nigdy się przez to nie obraziłam i zrobił to dla dobra wszystkich, dla dobra projektu ”, wyjaśniła, aktorka wcielała się w Dinorę Rosales. Kubańczyk podjął decyzję o skomentowaniu sprawy. 

Za pośrednictwem tej samej sieci społecznościowej Mario Cimarro oświadczył, że nigdy nie „pluł na nikogo” w żadnej kolejności.

„Rozumiem z tego, co mi napisano, że powiedziała, że ​​w scenie, którą zaimprowizowałem, kiedy byłem związany, żeby dać prawdziwość scenie, którą robiliśmy, splunąłem na nią. Cóż, nigdy na nikogo nie plułem, a jeśli tak było, pokaż mi, gdzie to jest” – powiedział niezapomnianyAby sprawdzić, czy jego wersja jest prawdziwa, pokazał szkic, w którym rzekomo ją opluł. 

„Jak widzisz, Lorena nie otrzymała absolutnie nic poza powietrzem na twarzy, klatce piersiowej i pięknych włosach” – skomentował. 

Na koniec wyjaśnił, że jego wypowiedzi nie mają na celu „sprzeczania się lub stworzenia czegoś niekorzystnego” wobec aktorki.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź