Czy Angelica María ma twarz złoczyńcy? Więcej szczegółów „Domu kwiatów”


Manolo Caro zdradził, dlaczego wybrał ją do tak ważnej roli w nowej wersji serialu Netflixa


Z powodu wielkiej premiery filmu „La casa de las flores” wybitny meksykański reżyser i scenarzysta Manolo Caro wyjaśnił, dlaczego widział w tak ważnej roli, 'Esperanzy' właśnie Angélicę Maríę.

Chodzi o to, że ta dama o miłym i słodkim wyglądzie stanie się wyzwaniem dla rodziny De La Mora, ponieważ ukrywa złowrogą stronę.

Ale wszyscy zastanawiają się, dlaczego Angélica María? Manolo Caro odpowiedział People en Español, zapewniając, że „nie ma lepszej możliwości niż posiadanie w obsadzie Angélicy Maríi. Myślę, że w La casa de las flores, jest coś, czego się nauczyłem. Jest to coś jak rodzaj hołdu dla wielkich gwiazd”.

W tym sensie przypomniał, że przez ten wspaniały serial przeszły gwiazdy rangi Veroniki Castro, Rebeki Jones, Iseli Vegi i teraz nadszedł najlepszy czas, by Angélica María dała z siebie wszystko.

„Myślę, że Angélica jest wspaniałą aktorką, ikoną meksykańskiej i latynoamerykańskiej popkultury, i że zawsze rozpoznawaliśmy ją przez to macierzyństwo, świeżość, miękkość i szczerość. I to właśnie sprawiło, by była złoczyńcą i wydawało mi się, że to świetny pomysł ”- powiedział.

Należy zauważyć, że w nowej wersji w rolach głównych powraca Cecilia Suárez, Aislinn Derbez, Darío Yazbek, Juan Pablo Medina i Paco León.

Zdecydowanie wielki powrót gwiazdy tak uwielbianej na całym świecie, jak Angélica María, za udział w tak cenionym projekcie, również zasługuje na aplauz. Fani są szczęśliwi i cieszą się całym jej talentem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *