Co JLO i Rauw Alejandro robią na ulicach Miami Beach?


Piosenkarka Jennifer Lopéz i raper Rauw Alejandro byli na Española Way w Miami Beach, gdzie znani artyści nagrywali teledysk


Jennifer Lopez i portorykański raper Rauw Alejandro nakręcili w środę sceny do teledysku duetu na popularnej ulicy Espanola Way i innych kultowych miejscach Miami Beach, które nie ujawniły dalszych szczegółów.

Filmowanie rozpoczęło się we wtorek po południu i zakończyło się wcześnie rano na Española Way, gdzie nowojorska aktorka, piosenkarka i producentka pozowała do zdjęcia z policjantami, o czym poinformowała firma Public Relations DeepSleep Studio.

Choć tytuł teledysku z Rauwem Alejandro do tej pory nie został przedstawiony, pozwolenie na filmowanie z miasta Miami Beach zostało przyznane pod nazwą „Avanza”. Jlo była promienna i energiczna, mimo że kręcenie trwało ponad dziewięć godzin, donosili publicyści.

Wydaje się, że aktorka i producentka żegna się z Miami, które ostatnio było jej rezydencją, by wrócić do Hollywood.

 „Jennifer López podbije Netflixa”

Jej firma Nuyorican Productions będzie produkować filmy i filmy dokumentalne dla Netflix dzięki umowie o współpracy na wyłączność z platformą streamingową.

Gwiazda pracuje już nad dwoma filmami fabularnymi, w których również zagra: thriller akcji „The Mother” w reżyserii Niki Caro („Mulan”) , którego premiera zaplanowana jest na koniec przyszłego roku; oraz film The Cipher , który będzie adaptacją powieści Isabelli Maldonado.

Zdjęcie opublikowane dzisiaj przez Departament Policji Miami Beach pokazuje Jlo w szortach, rozpiętej białej koszuli i kostiumie kąpielowym pod spodem na popularnym Española Way.

Artysta pojawia się wsparta na ramionach dwóch agentów, podczas gdy trzeci towarzyszy im, z nazwą jednej z najbardziej turystycznych ulic Miami.


To malownicza ulica z klimatem i hiszpańskimi restauracjami, w której Pitbull, JBalvin i Camila Cabella nagrali swój teledysk „Hey Mama” .

Na swoim koncie na Twitterze Jlo opublikowała w środę dwa zdjęcia, na których jest widziana na pokładzie czerwonego kabrioletu w tym samym stroju z filmu z portorykańskim artystą miejskim.

Sprawdź także  Ximena Sariñana i Cantú sprzedają ubrania, aby wspierać ludzi bez pracy


Rauw Alejandro wydał swoją nową piosenkę i teledysk „Todo de ti” w maju, którego muzyczne brzmienie inspirowane jest funkiem legendarnego Jamesa Browna, Bruno Marsa i nostalgią lat 80-tych.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź