Claudia Martín może zagrać w 'Sin tu Mirada', nowym melodramacie Televisa


Po sukcesie w telenoweli „Fuego Ardiente”, aktorka Claudia Martín może zagrać w nowej historii Ignacio Sady Madero dla Televisy „Sin tu Mirada”


Po udziale w odnoszącej sukcesy telenoweli „Fuego Ardiente” (2021) jako Martina Ferrer, aktorka Claudia Martín może kontynuować swoją karierę aktorską w nowym melodramacie Ignacio Sady Madero, który mógłby być zatytułowany „ Sin tu Mirada ”.

Informacja pochodzi z konta na Instagramie @noveleandomex Chema Cortés – zagorzałego dziennikarza branży telenowel -, który informuje, że rozpoczęły się już przesłuchania do nowej telenoweli doświadczonego producenta Televisy.

Aktorzy, których rozważa się na castingach, bez względu na to, co na razie robią, to zielonooka brunetka Claudia Martín , która właśnie skończyła pracę nad telenowelą.

Z drugiej strony słychać nazwisko aktora i gospodarza Brandona Peniche, który przez długi czas był częścią obsady programu porannego telewizji Azteca „Venga la Alegría”, ale rozpoczął karierę w telenowelach Televisy.

Na castingi brana jest również aktorka Jade Fraser, która na razie będzie miała specjalny udział w nowej odsłonie antologii Rosy Ocampo „Vencer el pasado”.

Wreszcie, innym z aktorów, którzy mogliby dołączyć do melodramatu Sady Madero, jest Ekwadorczyk Danilo Carrera, który kilka miesięcy temu z sukcesem ukończył telenowelę „Quererlo Todo”, wraz ze swoją byłą partnerką Michelle Renaud i Víctorem Gonzálezem.

Wszystko wskazuje na to, że nowa telenowela Ignacio Sady Madero nie jest nową historią, jest remakiem jego własnej produkcji, w której w 2017 roku zagrała również sama Claudia Martín z Osvaldo de León.Historia jest oryginalnym pomysłem nieżyjącej już kolumbijskiej pisarki Inés Rodena i została już odtworzona w melodramatach takich jak „Viviana” (1978) z Lucíą Méndez i Héctorem Bonillą czy „Camila” (1998 – emisja w Polsce na TVN) z Biby Gaytán i Eduardo Capetillo. Historie są bardzo podobne do „Marimar” (1994) z Thalíą i Eduardo Capetillo oraz „Corazón Indomable” (Dzikie serce – 2013) z Aną Brendą Contreras i Kolumbijczykiem Danielem Arenasem.

Oznaczałoby to również ciągłość jego długiej kariery jako producenta Televisy, ponieważ Ignacio Sada Madero wyprodukował właśnie „Quererlo Todo”, którego premiera odbyła się 9 listopada 2019 r. i zakończyła się w niedzielę 25 kwietnia dwugodzinną emisją.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *