Christian Nodal, Rauw Alejandro i Danna Paola zaśpiewają w MTV MIAW. kiedy?


MTV Millennial Awards odbędą się w Mexico City, gdzie kilku artystów będzie rywalizować o nagrodę w różnych kategoriach muzycznych 


Podczas edycji MTV MIAW Awards (Millennial Awards) w 2021 r. odbędą się w pełni występy na żywo meksykańskich piosenkarzy Christiana Nodala i Danny Paoli, portorykańskiego Rauwa Alejandro oraz kolumbijsko-amerykańskiej artystki Kali Uchis. Wszystko to 13 lipca.

Ogłoszenie następuje po ogłoszeniu, że kolumbijska piosenkarka Kali Uchis będzie także gospodynią imprezy, która odbędzie się w Mexico City, wraz z „influencerką” Kenią Os.

Podczas ceremonii wręczenia nagród piosenkarka mieszkająca w Stanach Zjednoczonych zaprezentuje na żywo swój globalny hit „Telepathy”, którym zdominowała listy przebojów i sprawiła, że ​​miliony użytkowników tańczyło w sieciach społecznościowych na platformach takich jak Instagram i Tik Tok.

Ponadto niektórzy artyści, którzy poprowadzą prezentacje na żywo, również doświadczą emocji związanych z nominacją w różnych kategoriach, tj. Rauw Alejandro.
Wraz z piosenką „Todo de ti” , Rauw będzie walczył o wygranie nagrody w kategorii MIAW Artist, gdzie rywalizuje z takimi artystami jak Bad BunnyC. TanganaDanna PaolaKarol GJ BalvinMaluma i Natti Natasha.Podobnie Danna Paola będzie występować na scenie i być może otrzyma nagrodę, ponieważ jest również nominowana w kategoriach Artysta + Chingón MéxicoStoriador MIAW i Ship del Año.

Ze swojej strony, dwójka meksykańskich propagatorów muzyki regionalnej i miejskiej odpowiednio, Christian Nodal i Gera MX, zaprezentuje swój utwór nominowany do Hitu roku Botella tras botella

Do tego wszystkiego dolicza się udział trzykrotnego zwycięzcy Latin GRAMMY Justina Quilesa , który zadebiutuje na scenie MTV MIAW Awards.

Nagrody stworzone w 2013 roku będą upamiętniać najpopularniejszą popkulturę w Ameryce Łacińskiej, w tym film, telewizję, media społecznościowe i inne, i zostaną wyemitowane w MTV Latin America 13 lipca w nocy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *