ana lucia dominguez

Ana Lucía Domínguez zastąpi Any Brendę Contreras w 'Pálpito' od Netflix


Po tym, jak ogłoszono, że Ana Brenda Contreras będzie bohaterką serialu Netflix „Pálpito” i nagłym jej odejściu, Ana Lucía Domínguez ją zastąpi


W kwietniu Netflix ogłosił nową serię projektów dla Kolumbii, a aktorka Ana Brenda Contreras miała zagrać główną rolę w „ Pálpito ”, produkcji, której głównym tematem będzie handel organami. Jednak niedługo później to ona sama z różnych powodów odwołała swój udział.

Dziś już wiadomo, że kolumbijska aktorka Ana Lucía Domínguez zastąpi ją, ponieważ bierze udział w zdjęciach już od około miesiąca, według informacji kolumbijskiego dziennikarza Carlosa Ochoa, który nazywa siebie „telewizyjną Biblią”.

Nie tylko ona została zastąpiona. Także kolumbijska aktorka María Fernanda Yepes, zapamiętana z występów w telenoweli „La Piloto”. (2017-2018) i „Oscuro deseo” (2020) od Netflix, również musiała opuścić projekt po kilku nagranych scenach z powodu zarażenia Covid-19.

Wiadomo, że kiedy wyzdrowiała, produkcja zdecydowała, że ​​nie może już z nią nagrywać. Na razie nie wiadomo, czy Ana Lucía Domínguez, która dzieli scenę z Michelem Brownem i Sebastiánem Martínezem, będzie musiała nagrywać sceny od początku, czy też w inny sposób zrobią zmianę.

„Pálpito” będzie serialem, który jak prezentowano od kwietniu w klipie wraz z serią produkcji, które mają przybyć z Kolumbii w 2021 roku, będzie koncentrował się na kwestii handlu organami, więc może to być historia, która trzyma fanów w napięciu

Innym faktem jest to, że gdyby María Fernanda Yepes kontynuowała projekt, wróciłaby na fora ze swoim rodakiem Sebastiánem Martínezem, z którym zagrała w kolumbijskiej wersji „Rosario Tijeras” z 2010 roku.

Oprócz nagrań „Pálpito” Ana Lucía Domínguez lubi swoje codzienne czynności, takie jak robienie tutoriali makijażu i fryzur dla tysięcy fanów, a także pracę nad swoją nową muzyką i relaks, ciesząc się pokazywaniem swojego wspaniałego ciała w bikini z basenu.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *