31 FAM, kataloński zespół, który obiecuj epodbić scenę


Są to Kid Pi, Koalekay, Lil Didi, Joey C, AAA i Bandam


 31 FAM to, grupa młodych katalońskich artystów z miejskiej sceny muzycznej.

Kid Pi, Koalekay, Lil Didi, Joey C, AAA i Bandam to sześciu członków tej grupy, którym udało się zbliżyć do fanów trap, dancehall, funky i R&B dzięki ich fuzji stylów. Więc jest to grupa, której nie powinniśmy tracić z oczu.

Debiutem muzycznym 31 FAM był TR3TZE, album, który dał nam utwory takie jak Valentina. Piosenka stała się złotym singlem z ponad 10 milionami reprodukcji. Potem przyszedł Valhalla Vol 1, ich drugi album. Wystąpili z nim na festiwalach takich jak Madrid Salvaje i Share Festival, a ich muzyka grała już w całej Hiszpanii.Ale pandemia przerwała trasę, którą przygotowali na 2020 rok, i wtedy postanowili zabrać się do pracy nad swoim trzecim albumem JETLAG. Płyta, którą lz lua zobaczył 9 kwietnia, zawierała 16 piosenek.

Jedną z takich piosenek jest Rompe w wykonaniu Bandama, którego teledysk ukazał się 4 czerwca. Artysta daje nam w nim mnóstwo powodów, aby go słuchać. 


Ale to nie wszystko, a to, że 31 FAM dzielił scenę z artystami pokroju C. Tangana i Maikel Delacalle pokazuje, że nie jesteśmy jedynymi, którzy docenili ich talent.

Dzięki tej oryginalnej i wyjątkowej propozycji sekstet miejskich artystów prezentuje się jako „teraźniejszość i przyszłość”. A ty ciebie, co myślisz?

Udostępnij
Sprawdź także  Młody Portorykańczyk otrzymuje ważne stypendium od Juanesa

Zostaw odpowiedź