sandra echeverria

Złe wieści Sandry Echeverríi dla jej fanów. Co się stało?


powiedziała, że ​​na razie nie planuje powrotu do telenowel, aby skupić się na muzyce


ujawniła swoje zamiary wytyczenia udanej ścieżki w muzycznym meksykańskim gatunku regionalnym. Sandra Echeverria robi kolejny krok w karierze.

Podobnie jak inni , tacy jak Chiquis Rivera, jej zamiarem jest pozostawienie niezatartego śladu na rynku zdominowanym przez mężczyzn. 

„Teraz skupię się bardziej na muzyce niż aktorstwie. Myślę, że spędziłam nad tym dużo czasu i przez lata poświęciłam więcej uwagi mojej karierze aktorskiej. Teraz chcę się poświęcić temu albumowi składającemu się z 14 utworów, który jest spektakularny”- powiedział magazynowi TV y Novelas. 

skomentowała również, że czas przebywania w odosobnieniu z powodu pandemii służył jej do tworzenia treści muzycznych. 

„W tej pandemii mogliśmy w stu procentach poświęcić się szukaniu piosenek, tworzeniu kompozycji i jesteśmy bardzo dumni z tego materiału” – powiedziała.

Zapowiedziała również, że jej produkcja będzie zawierała utwory o urazie i romansie. 

„Jest taki, który nazywa się No te dejes engañar, który mówi o tych dobrych związkach, ale nagle pojawiają się duchy i niepewność” – dodała. 


Czy na stałe odchodzisz na aktorską emeryturę? 

W tym samym wywiadzie Echeverría wyjaśniła, że jej wycofanie się z dramatów nie jest decyzją, którą podjęła zdecydowanie. Jak wyjaśniła, przy wyborze projektu telewizyjnego będzie ona po prostu bardziej go analizowała i selekcjonowała.

„Zamierzam połączyć te dwie rzeczy, ale robię krótkie projekty aktorskie, które nie zajmują dużo czasu. Udam się do Puerto Rico, aby mieć krótki udział w filmie, spędzę w tym kraju trzy tygodnie na zdjęciach, a kiedy wrócę do Meksyku, będę nadal promować mój drugi singiel”- wyjaśniła


Udostępnij
Sprawdź także  Top 10 najlepszych telenoweli nowego tysiąclecia do tej pory!

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź