sandra echeverria

Złe wieści Sandry Echeverríi dla jej fanów. Co się stało?


Sandra Echeverría powiedziała, że ​​na razie nie planuje powrotu do telenowel, aby skupić się na muzyce


Artystka ujawniła swoje zamiary wytyczenia udanej ścieżki w muzycznym meksykańskim gatunku regionalnym. Sandra Echeverria robi kolejny krok w karierze.

Podobnie jak inni piosenkarze, tacy jak Chiquis Rivera, jej zamiarem jest pozostawienie niezatartego śladu na rynku zdominowanym przez mężczyzn. 

„Teraz skupię się bardziej na muzyce niż aktorstwie. Myślę, że spędziłam nad tym dużo czasu i przez lata poświęciłam więcej uwagi mojej karierze aktorskiej. Teraz chcę się poświęcić temu albumowi składającemu się z 14 utworów, który jest spektakularny”- powiedział magazynowi TV y Novelas. 

Artystka skomentowała również, że czas przebywania w odosobnieniu z powodu pandemii służył jej do tworzenia treści muzycznych. 

„W tej pandemii mogliśmy w stu procentach poświęcić się szukaniu piosenek, tworzeniu kompozycji i jesteśmy bardzo dumni z tego materiału” – powiedziała.

Zapowiedziała również, że jej produkcja będzie zawierała utwory o urazie i romansie. 

„Jest taki, który nazywa się No te dejes engañar, który mówi o tych dobrych związkach, ale nagle pojawiają się duchy i niepewność” – dodała. 


Czy na stałe odchodzisz na aktorską emeryturę? 

W tym samym wywiadzie Echeverría wyjaśniła, że jej wycofanie się z dramatów nie jest decyzją, którą podjęła zdecydowanie. Jak wyjaśniła, przy wyborze projektu telewizyjnego będzie ona po prostu bardziej go analizowała i selekcjonowała.

„Zamierzam połączyć te dwie rzeczy, ale robię krótkie projekty aktorskie, które nie zajmują dużo czasu. Udam się do Puerto Rico, aby mieć krótki udział w filmie, spędzę w tym kraju trzy tygodnie na zdjęciach, a kiedy wrócę do Meksyku, będę nadal promować mój drugi singiel”- wyjaśniła


Udostępnij
Sprawdź także  Susana González o swojej roli w 'Imperio de mentiras': „Wierzy, że inni są jej antagonistami”

Zostaw odpowiedź