Warunek, który Gabriel Soto postawił, aby jego córka mogła uczestniczyć w 'Si nos dejan’


Meksykański rozmawiał ze swoją 12-letnią pierworodną, zanim nastolatka zaczęła kręcić nowy melodramat


 nie może być bardziej dumny ze swojej córki Elissy, która w wieku 12 lat ma zadebiutować na ekranie w obsadzie telenoweli ''.

Teraz, gdy skończył nagrywać  Te acuerdas de mí, 46-letni był kilkakrotnie widziany na planie nagrań telenoweli towarzysząc swojej pierworodnej.

„To wielka duma, że ​​ją tam widzę. Jako ojciec najważniejszą rzeczą dla mnie jest wspieranie jej w marzeniach, we wszystkim, co chce robić w życiu” – powiedział Soto dla People en Español.

Jest także pasjonatem udanych melodramatów, takich jak „ Yo no creo en los hombres”, czy Caer en tentación postawił tylko jeden warunek, aby jego mogła uczestniczyć w telenoweli.

„Rozmawiałam z nią i powiedziałam jej: 'Dopóki nie obniżysz poziomu ocen w szkole, oczywiście będę cię wspierać w realizacji tego projektu'” – mówi. „Dla mnie, jako ojca, najważniejsza jest edukacja” – wyjaśnia 46-letni aktor.


Televisa

Aktor przyznaje, że fakt, że z powodu pandemii odbywają się obecnie zajęcia online, znacznie ułatwił jego córce jednoczesną pracę i naukę.

„W tej chwili kwestia prowadzenia zajęć online pomogła jej, oczywiście w cudzysłowie. Rozmawialiśmy ze szkołą i byli w stanie ją wesprzeć, aby mogła brać udział w zajęciach w swoim czasie bez utraty poziomu edukacji. Nie ma zajęć bezpośrednich, może prowadzić zajęcia w swoim czasie i przychodzić do ich rozmów telefonicznych, więc jestem bardzo szczęśliwy ”- mówi.

Dla aktora, który ma ponad cztery miliony obserwujących na Instagramie, bardzo ważne jest, aby jego nie zaniedbała swojej szkoły.


Televisa

„Powiedziałem jej: „Przynajmniej skończ szkołę średnią, czyli liceum tutaj w Stanach Zjednoczonych, a wtedy możesz podejmować decyzje, czy chcesz pracować nad tym, co lubisz, czy nie. Oczywiście także ma wsparcie dla tego co robi, ale niech zobaczy, czy naprawdę lubi to robić, czy naprawdę ma też wrażliwość, by to robić. Ale myślę, że będzie to robić, ponieważ już ją widziałem i prawda jest taka, że ​​chociaż nie studiowała i nie nie uczęszczała na kursy aktorskie, pracuje bardzo dobrze ”- mówi.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź